Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért szégyellik...

A fideszesek miért szégyellik a fideszességüket?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kérdést, választ látok amiben az írója úgy kezdi, hogy

"Nem vagyok fideszes, de ...."

És leírja a fidesz propagandát.


Ennyire ciki már fideszesnek lenni, hogy még a hívek se merik felvállalni? Értelmiségi körökben a fideszes az ostoba szinonímája.


2021. dec. 19. 16:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de ez valamiért tényleg létező jelenség.


18-as választások előtt is akkor munkahelyemen talán két ember volt aki büszkén kijelentette, hogy ők bizony kő fideszesek és biztos oda szavaznak, több tucat ember, meg nagy ellenzéki kormányváltásra vágyó hangulatban, aztán valahogy még is orbánisztánra szavaztak az emberek 2/3-dal. Érdekes.

2021. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%

Nem szégyenlik a Fideszesek, hogy Fideszre szavaznak. Csak pl. a hozzád hasonlók miatt nem hangoztatják sokan, mert egyből habzószájjal ugrik a DK-s nyugdíjas meg a magadfajta ha valakit Fideszesnek vél.


Egyébként meg ha valaki leírja, hogy nem Fideszes, de mondjuk egyetért a Fidesz valamelyik intézkedésével az miért is gond?

Persze tudom azért gond mert nektek ha azt mondja a Fidesz, hogy az ég kék akkor ti azt mondjátok, hogy nem az rózsaszín.

2021. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak olyan emberek, akik a Fidesz egy vagy két “elvével”, politikájával szimpatizál, de a párt egészével meg nem.
2021. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Tudnál mutatni erre példákat?
2021. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%
Bocs de fiddernek lenni nem akkora dicsőség. Ha valaki egy ilyen sorba áll be az mindent elárul a szellemi képességeiről. Persze hogy nem akarnak vele dicsekedni.
2021. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%

Aha kettes, aki nem tudná, bemutattad, milyen is a habzó száj.


Nem kérdező, értelmiségi körök egy része maga a Fidesz. Amelynek tagjai mindenkit ostobának, sőt nemzetellenesnek és más balga jelzőkkel illethetőnek tekintenek. Azért kezdik így (nem vagyok fideszes), mert ezt már szégyellik. A nyilvánosság előtt. A saját belső mércéjük tekinti így.

2021. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon hiányzik valami logikai összefüggés a kérdésedből. Aki nem fideszes, az szerinted nem veheti be a Fidesz propagandát? Vagy nem lehetnek olyan kérdések amikben bárki is pártszimpátiától függetlenül egyetérthet a Fidesszel?
2021. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
24%
2006 után ugyanez volt csak más párt híveivel, ugyan ez a mondat ment, egy kis különbséggel: "én nem a zemeszpére szavaztam, de..."
2021. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Lazy Lover ***** válasza:
97%
Ezt én is észre vettem már mindenki szidja a Fideszt még is mindig ők nyernek....
2021. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%

#8

Ma is ugyanez megy. Én nem szimpatizálok Gyurcsánnyal, de...

A kérdező logikája szerint mindenki, aki az Összefogásra szavaz kamázza Gyurcsányt is.

2021. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!