Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért szégyellik...

A fideszesek miért szégyellik a fideszességüket?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kérdést, választ látok amiben az írója úgy kezdi, hogy

"Nem vagyok fideszes, de ...."

És leírja a fidesz propagandát.


Ennyire ciki már fideszesnek lenni, hogy még a hívek se merik felvállalni? Értelmiségi körökben a fideszes az ostoba szinonímája.


2021. dec. 19. 16:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%

"Ezt én is észre vettem már mindenki szidja a Fideszt még is mindig ők nyernek"


Ez csak annyit jelent hogy diktatúra van. Nem egy olyan kormány van amit a nép szeretne és megválaszt, hanem amilyet odaültetnek.

2021. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szoktam úgy kezdeni hogy nem vagyok fideszes de…..😉
2021. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szégyellem, nyilván demokráciában mindenkinek lehet más véleménye ezt el kell fogadni és nem gúnyolni.
2021. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%

"Nem vagyok fideszes de..." az új

"Nekem nincs bajom a cigányokkal/zsidókkal, de..."

2021. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy az emberek fele még mindig az “aki nincs velünk, az ellenünk van” elvet követi, párttól, ideológiától függetlenül. Ezért van annyi ballipsi meg sorosista ügynök, meg hazaáruló, de ezért “Orbán kutyája” a Mi Hazánk, ezért kamu propaganda minden, ami nem baloldali sajtó (holott a propaganda ugyan úgy tág értelmű kifejezés, mint a migráns) és ezért neonáci mindenki, aki nem összefogásos (ezt mi sem mutatja jobban, hogy a Jobbikkal kapcsolatban mindenki lapít, de Orbánt még mindig 25 éves cikkekkel “gyalázzák”).
2021. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell egyik párt tagjait sem ócsárolni, demokráciában különböző elképzelések vannak és a többség dönt, ennyi.🙂
2021. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
27%
Mert ők maguk is cikinek érzik.
2021. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%
Itt is leírták már ezerszer, hogy aki fideszes, az szellemi fogyatekos stb. és azt is, hogy mindenki fideszes, aki nem az összefogásra szavaz. Ez az arcátlanság akkor is visszataszító, ha amúgy nem a fideszre szavazok. Ja meg a fideszes szavazók iránti személyes gyűlölet és a feléjük irányuló fenyegetések. Komolyan ez volna a jó alternetíva?
2021. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
33%

" és ezért neonáci mindenki, aki nem összefogásos "


A kutyapártot szerintem soha senki nem vádolta azzal hogy neonácik, mert nem mentek bele az összefogásba. Gondolom itt a Mi Hazánk-ra próbáltál célozni. őket nem lehet hogy azért illetig ezzel a váddal, mert Toroczkai összes kis országos puszipajtása dúvad neonáci?

2021. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
57%
Én pont fordítva látom, a fideszesek sokkal gyakrabban vállalják fel, hogy kormánypártiak. Az ellenzékiek meg a kormányellenességüket vállalják fel, de amikor azt kellene elmondani, hogy melyik párt a kedvenc, akkor azzal takaróznak, hogy "ezektől bárki jobb".
2021. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!