Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben is nyelvvizsga-amnesz...

2022-ben is nyelvvizsga-amnesztia?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, a kedden elfogadott kormányrendelet még módosulni fog? Ti láttok arra esélyt, hogy végül meghosszabbítják a nyelvvizsga-amnesztia időszakát 2022-re is?


Én szerintem ha olyan emberek kaphatták visszamenőleg meg a diplomájukat, akiket semmilyen szinten nem érintett a járvány, a mostani évfolyam is ugyanannyira megérdemelné. Azon a véleményen vagyok én is, hogy ma már elengedhetetlen legalább egy idegnnyelv ismerete, de ha már eleve felmerült az amnesztia, akkor már nem kellene ezzel vacakolni.


[link]


Btw, én tök támogatom a petíciót, kérlek benneteket, hogy ti is írjátok alá és osszátok meg az ismerőseitekkel, hiszen nagyon sok az érintett - ez látszik a kitöltések számának gyors növekedéséből is.



2021. dec. 17. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Én is támogatom. Nekem is nagy szenvedések árán lett meg. És persze h olyan melót választottam, ahol nem kell használnom.

Tök felesleges ehhez kötni a diplomát.

2021. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Azok az emberek SEM érdemelték meg ahogy ez a nyelvvizsga-amnesztiáért sírás is szánalmas
2021. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Értelmiség nincs nyelvtudás nélkül.

Akinek a diploma a fontos, menjen az anyja seggibe: ott is osztanak papírt!


Finn, holland, svàjci nagycsoporton nem jutsz át nyelvtudás nélkül!


Itt meg a sok bugris, "tanult ember", nagy részük persze tanár.


Tele vagyunk külföldi cégekkel, és ez így lesz egyre inkább!

2021. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!