Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért hazudott arról,...

Orbán miért hazudott arról, hogy mind meg fogunk halni a 4. hullámban, ha nem vagyunk beoltva?

Figyelt kérdés

Lecsengő ágban van a 4. hullám, és nem csak hogy nem halt meg minden oltatlan, de a fiatal korosztályból kézen meg lehet számolni hányan haltak meg, és MINDNEK volt halálos alapbetegsége, ergo már alapból haldoklott. Nem is biztos, hogy a covid okozta a halálát.

Az oltatlanokra különösen hatástalan volt a covid, mivel zömmel oltott idős krónikus betegek haltak meg. Miért hazudott ekkorát Orbán, hogy a 4. hullámba minden oltatlan meg fog halni?



2021. dec. 11. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Hazudott a roma.
Nem hazudott, tényleg úgy lett ahogy mondta.
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

"MINDNEK volt halálos alapbetegsége"


Ez nem igaz. Egyrészt nem minden halottnak volt alapbetegsége. Másrészt a kezelt magas vérnyomás, kezelt cukorbetegség stb. egyáltalán nem halálos betegség.

2021. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Azt si tegyük hozzá hogy boltok és néha tömegközlekedés kivétel sosem volt rajtam maszk vagy nem helyesen hordtam, kézfertőtlenítésre sem figyeltem.

Boltból kijövet "elvileg" koszos kézzel nyugodtan megettem a pogácsát, más meg fújkálta még a gumikesztyűt is a kezén.


Tapasztalatom szerint, azok kerültek bele a fertőzésbe akik a legjobban féltek ez időszak alatt, és mániákusan odafigyeltek mindenre amire tudtak.


Nekem oltásom sincs, csak probléma forrásként tekintek rá.

29F

2021. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

2


És még valami:


A két év óta tartó idegfeszültség, ami mesterségesen fent van tartva, az is hozzájárul a betegség kedvezőtlen kimeneteléhez.


Az emlegetett posztkovid-depresszió is ez: nem a kovid okozza,hanem akkor jön ki rajtad ez az egész idegbaj, ami ezzel a felhajtással jár.


Még valami: az oltott-oltatlan ellentét. Az oltottak ekézik az oltatlanokat, merthogy az oltatlanok miatt nem szorul(t) vissza a járvány.


Azzal viszont senki sem foglalkozik, hogy aki oltatlan és tünetes és még tesztelik is, az az előbbi esetben önkéntesen karanténba vonul (mert hát mégiscsak rettegnünk kell), utóbbi esetben hatóságilag karantélyozzák le. ---- De!!! Az oltott, annak tudatában, hogy ő mehet, amerre lát, mert oltott, megy dolgozni akkor is, ha köhécsel és történetesen kovidos (és utóbbi az oltottnál nehezebben derül ki, mert hát ilyenkor mégiscsak december van és úgyis köhög a fél ország, de az a lényeg, hogy be vagyunk oltva, mi vagyunk a faxa gyerekek).


Tehát: ki terjeszti jobban a járványt? Az oltott, vagy az oltatlan?


Más: olvassátok el Karikó Katalin véleményét az omikronról. Én meglepődtem...

2021. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem azt mondta, hogy a 4. hullámban hal meg mindenki, te hazudsz.
2021. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

És mondom még egyszer: ennek az egész kérdésnek a feloldása a kötelező oltás lenne.


Rögtön megszűnne az oltott-oltatlan ellentét.


És együtt rágyújthatnánk a politikusokra a parlamentet, a gyógyszerészekre a gyógyszertárakat, továbbá az összes médiumokat is. (szarkazmus volt, de minden vicc félig igaz)

2021. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert politikus, és a politikusok mindig hazudnak. Mindig azt ami éppen az aktuális érdekeiket szolgálja.
2021. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Négyes, nem kell erőlködni, a kérdező az oltatlanokra vonatkoztatva kérdezte, mint ahogy Kedves Vezetőd is az oltatlanokra vonatkoztatva tette kijelentését.
2021. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, Orbán nem mondott ilyet. Miért hazudsz?
2021. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Na vajon miért, mondott VALAHA is igazat? :D
2021. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Szóval az egész kormánzásuk a hazudozásra épül...
2021. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!