Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért hazudott arról,...

Orbán miért hazudott arról, hogy mind meg fogunk halni a 4. hullámban, ha nem vagyunk beoltva?

Figyelt kérdés

Lecsengő ágban van a 4. hullám, és nem csak hogy nem halt meg minden oltatlan, de a fiatal korosztályból kézen meg lehet számolni hányan haltak meg, és MINDNEK volt halálos alapbetegsége, ergo már alapból haldoklott. Nem is biztos, hogy a covid okozta a halálát.

Az oltatlanokra különösen hatástalan volt a covid, mivel zömmel oltott idős krónikus betegek haltak meg. Miért hazudott ekkorát Orbán, hogy a 4. hullámba minden oltatlan meg fog halni?



2021. dec. 11. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Orbán Viktor, 2021. november 19., Kossuth rádió:


"De a végén mindenkinek be kell majd oltania magát, még az oltásellenesek is rá fognak arra jönni, hogy vagy beoltják magukat, vagy meghalnak"

[link]

2021. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván az volt az érdeke hogy minél több embert beoltsanak. A statisztikákban jobban mutat, mert elég sok kritika érte miatta a kormányt.

Én is utoljára tavasszal vettem komolyan ezt az egészet. Ahol nem kötelező ott nincs rajtam maszk, a kezemet pedig csak megmosom, alkoholos fertőtlenítőt nem használok.

Semmi bajom. Egész évben egyszer voltam beteg, akkor a covidra jellemző tüneteim voltak, de a tesztjeim negatívak lettek. Pedig rengeteget utazok, rengeteg emberrel találkozok tehát volt kontakt bőven.

Ha az 5x10²² mutáns sem terített le eddig, akkor úgy érzem túlélem oltás nélkül. Kinek hogy reagál a szervezete, ugye. Persze tudom hogy jövőhéten megint jön egy új variáns ami sokkal durvább mint az eddigiek. Ez megy már lassan két éve.

Mindenki azt csinál amit akar felőlem. Aki fontosnak érzi hogy be legyen oltva, az csinálja, de engem hagyjanak.

2021. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én két hozzátartozómat veszítettem el covidban 2 hét különbséggel.

Egyikük oltott,másikuk oltatlan volt,makk egészséges szervezettel.

Az oltásokról annyit,hogy sajnos nem megfelelőek,mert szerintem ha valaki beoltatja magát,még krónikus betegként sem halhatna bele.

Annyi mindössze biztos,hogy a vírust komolyan kell venni,mert sajnos halálos, a családunk a saját bőrén tapasztalta.

2021. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!