Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszeseket miért nem...

A Fideszeseket miért nem érdekli az, hogy a szektavezérük miatt elhunyt 35 ezer ember?

Figyelt kérdés
Bár nem elsők, de még így is ott vagyunk a legrosszabbak közt.

2021. dec. 8. 06:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Én utálom az embereket.
2021. dec. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Én utálom a gonosz kis hobbitokat.
2021. dec. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Miért a Fideszt vagy Orbánt érdekli? Pont leszarják hogy hányan haltak meg. A hatalom ami érdekli őt.

"a védekezés sikerességét halálesetek számában lehet mérni"

Ne ezt ő mondta. Hát ebben méri akkor nagyon balfasz ő és a kormánya is.

2021. dec. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Én rühelem a fideszt mint a szart, de milyen patkány kérdés már ez? Más emberek halálával (koronavirus ide vagy oda) kampányolni gusztustalan.
2021. dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A Fideszesek alatt a szavazókat értettem, mert ahogy látom ez így van.

Nem beszélnek arról, hogy meghaltak ennyien, nem ismerik el, hogy ez bizony a Fidesz miatt van, és ha mégis szóba jön akkor rögtön Gyurcsány és Brüsszel a hibás.

2021. dec. 8. 06:52
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Értjük az egész világon a Fidesz miatt van
2021. dec. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Lehet oltani. Akkor nem halnának meg ennyien. Mit vársz még a kormánytól?
2021. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, én tudom, hogy a ti oldalatokon a rossz időért is a Fidesz a hibás, de azért valahol mégiscsak meg kellene húzni azt a fránya határt, nem gondolod? Ti is tudjátok, hogy nem okolható a kormány 35 ezer ember haláláért, és azzal is tökéletesen tisztában vagytok, hogy mennyire gusztustalan besározni ezeknek az embereknek az emlékét azzal, hogy politikai fröcsögés tárgyává teszitek a halálukat. Mindezeknek tudatában vagytok, és mégis ennek ellenére minden erkölcsöt és tiszteletet nélkülözve egyfojtában mantrázzátok a hülyeséget. Legalább az emlékük tisztelete miatt hagyjátok abba, ha már más miatt nem vagytok hajlandóak.
2021. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Ki kampányolt bizonyos oltások ellen? A kormány vagy az ellenzék? Csak erre kell, hogy válaszolj.


Ennyi.

2021. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak 35 ezer ember, hanem milliók. Kevés olyan felvilágosodott ember van, mint te akik tudjuk, hogy Orbán csinálta a Covidot. A világ összes covid pozitív halottja egyedül Orbánt terhel. Az oltás halottaival együtt
2021. dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!