Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is kiábrándult a Fideszből?

Más is kiábrándult a Fideszből?

Figyelt kérdés

Én áprilisban a fideszre szavaztam, drukkoltam a 2/3-nak, és minden ismerősömet buzdítottam, hogy szavazzanak ők is a fideszre, mert ők hozhatnak egyedül változást.


De, amit most látok, romlott a közbiztonság, 50 forinttal drágult a CHF a forinthoz viszonyítva 3 hónap alatt, már a teljes fizetésünket elviszi a hiteltörlesztés, még mindig nem történt semmi olyan intézkedés, ami az államháztartás stabilizálását, és a hiány csökkentését eredményezné, még mindig csak a szavak vannak, és a magaslóról beszélés (Pl.: Mikor szijjártó kijelentette, hogy lehetséges, hogy időlegesen megemelkednek a törlesztők, de majd túlélik valahogy az emberek ezt a pár hónapot)...


Ezek rosszabbak, mint gyurcsány, komolyan én visszasírom bajnait, más is van így vele?


Még mielőtt megvádolnátok, nem vagyok se szoci, se jobbikos, se lmp-s bértollnok, de még zsidó, cigány sem, csupán a fidesz kormányzásának köszönhetően minden vagyonunkat, ezáltal a jövőnket és a múltunkat is elveszítjük. KÖSZÖNJÜK!


2010. szept. 5. 23:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez az ország képletesen egy eltérített és zuhanó repülő, nem bánom, hogy végre igazi pilótája van, még ha nem is tudja azonnal visszahozni a gépet a "dugóhúzóból".
2010. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Az ország 2008-ban volt zuhanórepülésben, azóta stabilizálódott a gazdaság, és növekedést is produkált. Én úgy látom, hogy Bajnai jobb pilóta volt.
2010. szept. 6. 13:03
 23/24 doboszoli ***** válasza:

Ma 08:24


Semmit nem kell írnom, szó szerint leírtad a véleményem,

köszönöm.

2010. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 doboszoli ***** válasza:

Ma 08:31


Engem csak az aggaszt, hogy a pilóta hátán ejtőernyőt látok felcsatolva, nekünk utasoknak meg hátizsákot osztottak...

2010. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!