Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is kiábrándult a Fideszből?

Más is kiábrándult a Fideszből?

Figyelt kérdés

Én áprilisban a fideszre szavaztam, drukkoltam a 2/3-nak, és minden ismerősömet buzdítottam, hogy szavazzanak ők is a fideszre, mert ők hozhatnak egyedül változást.


De, amit most látok, romlott a közbiztonság, 50 forinttal drágult a CHF a forinthoz viszonyítva 3 hónap alatt, már a teljes fizetésünket elviszi a hiteltörlesztés, még mindig nem történt semmi olyan intézkedés, ami az államháztartás stabilizálását, és a hiány csökkentését eredményezné, még mindig csak a szavak vannak, és a magaslóról beszélés (Pl.: Mikor szijjártó kijelentette, hogy lehetséges, hogy időlegesen megemelkednek a törlesztők, de majd túlélik valahogy az emberek ezt a pár hónapot)...


Ezek rosszabbak, mint gyurcsány, komolyan én visszasírom bajnait, más is van így vele?


Még mielőtt megvádolnátok, nem vagyok se szoci, se jobbikos, se lmp-s bértollnok, de még zsidó, cigány sem, csupán a fidesz kormányzásának köszönhetően minden vagyonunkat, ezáltal a jövőnket és a múltunkat is elveszítjük. KÖSZÖNJÜK!


2010. szept. 5. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
nem szeretem a fideszt. de az a baj, hogy az mszp-t, lmp-t, jobbikot sem. független meg nem indul nálunk...
2010. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Ezért szavaztam a Jobbikra, nekik is kell egy esélyt adni, mert itt mindenki más már eljátszotta a lehetőségét.
2010. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem 100nap alatt nem lehet egy romból várat építeni,és

szerintem a FIDESZ ha korábban nem váltja le az MSZP,akkor sokkal jobb helyzetben lehetne most az ország!

2010. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Én megmondtam.
2010. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem ábrándultam ki a Fideszből, mert soha nem szavaztam rájuk, és ezután sem fogok.
2010. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Valasztaskor kiderul mennyin csalodtak bennuk bar szerintem megint megszerzik a 2/3-os tobbseget. Viszont nem ertelek Tisztelt Kerdezo a FIDESZ mindig is magas lorol beszelt, tudva levo volt roluk, hogy belpolitikai celok erdekeben mindenre kepesek meg arra is, hogy hulyeseget beszeljenek egy kozelgo valsagrol amit Bajnaiekra akartak fogni es nem torodtek vele, hogy ezaltal a forint a melybe zuhan! En nem tudom ki mit vart de kozbiztansagot javitani 100 nap alatt nem lehet, gazdasagot elenkiteni sem, bar karokat lehet okozni lasd forint arfolyam stb


Az allamhaztartast egyhamar nem fogjak tudni stabilizalni koszonhetoen a forint melyrepulesenek,hisz az allam es az onkormanyzatok is valutaban vannak eladosodva! A gyenge forint az exportnak kedvez viszont az importnak nem es ha figyelembe vessszuk hogy all az export-import merleg Magyarorszagon lehet latni, hogy a gyenge forint sehogy se kedvez az orszagnak ugyani magasabb az import mint az export raadasul akik exprtalnak is nyognek a magas energiaes uzemanyag arak miatt! Amig erre nem talal valami megoldast a FIDESZ vagy kesobb valamelyik kormany MO soha nem fog tudni semerre se elorelepni!


Visoznt megnyugtatni se tudlak mert velemenyem szerint a helyzet csak romlani fog...

2010. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyu határozottan, apám pedig már úgy áll hozzá, mint a stand-up comedy szintű kétfarkú kutyapárt, másképp már nem lehet elviselni ezt a sok lopást és hazudozást a politika részéről.
2010. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
a CHF dolog a fidesz nélkül is így lenne. Egyébként meg te vagy a hülye, amiért rájuk szavaztál. Apámmal együtt....
2010. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azért 100 nap alatt is lehetett volna csodát tenni, és normálisan kommunikálni. És Én pl most csak deviza árfolyamokat néztem, ahol az összes fontosabb deviza együtt mozog egymással, lehet látni, hogy hogyan gyengül a forint, főként a kormányváltás óta, és, hogy ez az együtt gyengülés nem fogható rá az EU válságára, sem Amerikára, mert azoktól függetlenül is gyengül a forint. Kicsit bonyolult, de remélem értitek.


De ajánlom figyelmetekbe:

[link]


És a forint erőssége a gazdaságunk megbízhatóságát és a befektetők bizalmát tükrözi leginkább.

2010. szept. 6. 00:00
 10/24 A kérdező kommentje:

A link rossz:


[link]

2010. szept. 6. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!