Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem gyűlöli az LMBTQ...

Aki nem gyűlöli az LMBTQ embereket, az rossz ember?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 21:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20. A kérdésemben a hangsúly a "neked"-en van. Gondolom, ha ennyire szíveden viseled a házasságot, akkor annak komoly oka van számodra. Tudtommal 2000 éve még nem élhettél, és még ezzel sem adtál konkrét választ a kérdésemre. Akkor miért is ne házasodhatna össze két meleg?

Meg amúgy sem értem, hogyan lehet egy fogalmat "lenyúlni". Már az is megvan szabva, hogy ki mire használhatja a szavakat, vagy mi?

2021. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A szavaknak azért van jelentése hogy amikor használod akkor mindenki ugyanarra a fogalomra gondoljon. A kutya nem macska hiába van annak is négy lába ráadásul szőrös mind a kettő.
2021. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
57%
22. A többjelentésű szavakról hallottál már? Nehogy már el kéne magyaráznom... Ezenkívül meg nyilván nekem mást jelent a házasság, mint neked. Mindenkinek különböző a véleménye. Azt pedig egy óvodás is tudja, hogy a kutya nem macska.
2021. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem ítélem el a melegeket,de amikor már azzal jönnek hozzám,hogy fogadjam el (amikor már ígyis elfogadom őket :D) meg,hogy a melegek így meg úgy és legyek már én is meleg az azért durva. Ha én elfogadom őket,tiszteletbe tartom,hogy ők melegek és ezt fel merték vállalni, akkor tartsák már ők is figyelembe,hogy én hetero vagyok. Azt kihangsúlyoznám,hogy tisztelet a kívételnek.
2021. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
57%
24. Ki akarja, hogy meleg légy? Komolyan... 🤦🏼‍♀️. Hihetetlen, milyen túlzásokba képesek esni egyesek, azt hiszik, nekik szól ez az egész. Ha elfogadnád a dolgokat, akkor lesz*rnád az egészet. Komolyan, már elegem van ebből az egész szexuális megkülönböztetésből. Mindenki éljen azzal, akivel akar, és pont. Úgy csináltok, mintha kötelező lenne 0-24-ben a médiát bámulni.
2021. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!