Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem gyűlöli az LMBTQ...

Aki nem gyűlöli az LMBTQ embereket, az rossz ember?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 21:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Az emberek nagy többségét simán nem érdekli a dolog, egyszerűen semlegesek.
2021. nov. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%
Én gyűlőlőm a homokosokat de jó ember vagyok.
2021. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

A két és fél éves gyerekem ma magyarázta el nekem hogy az apa és a papa fiú az anya és a mama lány.

Már most ki kell javítanom a tévedését hogy ez nem ilyen egyszerű vagy várhatok még fél évet ?

2021. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A kérdés hülyeség. Nem ettől lesz valaki rossz vagy jó. Alapból a "nem gyűlölet" egy jó dolog, tehát aki nem gyűlöl valakit, az jó, viszont attól még lehet pl. önző, ami rossz. Nincsen csak jó vagy rossz ember. Ember van jó és rossz tulajdonságokkal. A "nem gyűlölet" jó tulajdonság, kivéve, ha azt nem gyűlölöd, aki kárt tesz benned. Az már inkább butaság.
2021. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 everlight ***** válasza:
100%
A nem heterok egy része is elutasítja az lmbt mozgalmat.
2021. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
Egy szűk létszámú csoport lenyúlta a szivárványt és a meleg szót. Ha olyan nagyok, találjanak már ki magukra valami olyat, ami nincs évszázadok óta több milliárdos közforgalomban. Ennyi! Üdv!
2021. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%
A házasság szót is le akarják nyúlni. Becsülöm azokat akik ezt nem engedik.
2021. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

16. Te tökéletes példája vagy annak, hogy milyen, ha egy ember csak provokálni akar. De én azért felvilágosítalak, kedves barátom.

1. Senki nem nyúlta le a szivárványt senkitől, ugyanis a meleg zászló nem a hagyományos szivárvány színeit tartalmazza. Míg az égen a szivárvány egy olyan optikai jelenség, amely a vöröstől az ibolyáig kb. mindenféle színárnyalatot tartalmaz, addig a meleg zászló hat színe a sok színűségüket jelképezi (manapság, ugyanis pár évvel ezelőtt még a feketével és a barnával is kiegészült). Nyugodtan utána olvashatsz.

2. Gyerekes viselkedés pattogni azon, hogy mire milyen szavak alakultak ki. Megint csak nem nyúlt le senki semmilyen meleg szót, ez egy másik kifejezés a homoszexuálisokra. Talán annyira sajnálod? Ettől más értelme lesz annak a kifejezésnek, hogy a tűznél melegedni?

3. Kitaláltak: queer. De a hozzád hasonlóknak ez sem tetszett, mert számukra érthetetlen szó. "Miért nem elég egyszerűen csak az lmbt(+), vagy az is felesleges, mert csak "b*zik" és "elmebeteg" transzok vannak."

2021. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17. Na és neked mit jelent a házasság? Ha már ennyire ragaszkodsz a szó szentségéhez.
2021. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ugyanazt jelenti, mint 2000 éve.

De nem csak ezzel vagyok így. Szerintem vegán steak sem létezik és még sorolhatnám.

2021. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!