Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem gyűlöli az LMBTQ...

Aki nem gyűlöli az LMBTQ embereket, az rossz ember?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 21:13
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
70 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem tetszik valakinek a gátlástalan nyomulása, akkor gyűlölöm?
2021. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

1:

Mit értesz gátlástalan nyomulás alatt? Mert én heteroként inkább a homofóbokat látom gatlastalanul nyomulni.

2021. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Nekem semmi bajom azzal, ha valaki meleg, de az nagyon zavar, hogy már mindenhol minden erről szól. És már a melegség se elég, most már transzok, genderfluidok, poliszexuálisok, queer-ek és minden is van és még én vagyok a szemét fasiszta, ha nem ismerem az összes létezőt. Meg ha végig szeretnék nézni egy filmet anélkül, hogy a csapból is a nemi irányultság és az azon filozofálás folyik, a cselekménybe teljesen oda nem illően beleerőszakolva.
2021. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem az LMBTQ-emberekkel van baj (rengeteg zenész, színész, stb. tartozik a kedvenceim közé), hanem azokkal, akik őket felhasználva nyomatják az agresszív propagandájukat. Egy közismert brit pop duó énekesét például már hosszú évek óta nyaggatja az LMBTQ-lobbi, hogy szólaljon fel az érdekükben, de ezt ő mindig elutasítja. Így aztán folyamatosan támadják.
2021. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Inkább az a rossz ember aki ilyen skatulyák szerint 0-1 re redukál egy személyt.


Bugyuta ember gyűlölködik ilyen alapon.

2021. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Azt se felejtsük el, hogy az LMBTQ egy politikai mozgalom, amivel sok homoszexuális ember nem óhajt közösséget vállalni!
2021. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

7#


A többségük viszont közösséget vállal velük.

2021. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem tudom, hogy mekkora részük. Azt viszont tudom, hogy sértő és diszkriminatív az összes melegre LMBTQ emberekként hivatkozni.
2021. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Senki se bírja az agresszív, gátlástalan nyomulást. Tudod ez olyan, mint amikor egy szórakozóhelyen valaki rád yomul, és hiába tudatod vele, hogy nem érdekel, nem hagy békén.
2021. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15%

A házasság és az örökbefogadás a két fő témájuk mivel tudják hogy Magyarországon a többségi társadalomban ennek a két kérdésnek nagy az elutasítottsága. Ezzel turnézzák végig a világot, hogy nekik milyen sanyarú sorsuk van itt.

De ugyanilyen sanyarú sorsa van ebben az országban azoknak is akik legalizálni akarják a füvet vagy a fegyvertartást. A társadalom többsége elutasítja azt is, de attól még nem játszák el a hattyú halálát ez az lmbtq lobbi.

2021. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!