Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a hatalmas Covid hullám,...

Ez a hatalmas Covid hullám, nem ösztökél arra, hogy vedd fel a 3. oltást? Ahogy a politikusok mondják?

Figyelt kérdés

Mindennél erőteljesebb ez a covid hullám, pedig már két éve van a világon ez a nyavaja és még egyre rosszabb lett. Mindez az oltatlanok hibája a szakértők szerint, hiszen azzal hogy nem vették fel az ajánlott oltást a mi és az egész társadalom egészségét veszélyeztetik. Nem kellene felvennetek az oltást? Akinek kettő van a harmadikat és így továb?


Gondojatok ránk, akik felvettük értetek és mindenkiért az oltást. Ti nem háláltátok meg, mert miattatok van ez a rekordméretű fertőzés naponta. Nem kellene viszonozni felénk a szívességünket, szeretetünket és felvenni végre azt az oltást már? Legyen már meg a nyájimmunitás könyőrgöm nektek. Ne kelljen korlátozni a szabadságotok, mint ausztriába akarják . Ez ösztökél csak belátásra titeket? Hát nézzétek meg a számokat. Egyre rosszabbak!



2021. nov. 22. 15:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
70%
Ja, a harmadikat már nem veszem fel. Jönne majd a negyedik, ötödik, hatodik, és így tovább. Ki tudja, mivel cseszik szét az immunrendszered. Felelősséget meg nem vállalnak. ( Előző voltam)
2021. nov. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
76%

Én nem csinálok semmit se kiért!

Önző f@sz vagyok ez van...

Nem érdekelnek a tv-s hullámok sem.

Az viszont igen, hogy a környezetéből hullanak az emberek mint a legyek az oltás után...

Vírusok voltak, lesznek.

Együtt kell velük élni.

Más választás nincs.

Hiába oltanak akármivel is akkor is a vége az lesz, hogy együtt kell ezzel élni.

2021. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
76%
Talán akkor oltatnám be magam, ha érne is valamit. Így hogy az oltottak is elkapják a betegséget, és rosszabb a helyzet mint 1 évvel ezelőtt, nem igazán látom értelmét.
2021. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
42%

Jövő héten kapom a harmadik oltást de....

A kérdést és a kérdezőt provokatív trollnak nevezném a válaszai alapján.

Mézes mázas szavakkal és a felelősség oltatlanokra tolásával próbál vitát generálni a válaszaiban viszont megjelenik a hehe.


"A génterápia már benne van a szervezetedben hehe"


Ha már egyszer demokráciában élünk akkor had legyen mindenki felelős a saját döntéseiért. Ez vonatkozik a regnáló hatalomra is hisz minden oltásnál aláirtanak egy nyilatkozatot hogy a felelősség a miénk. Ha annyira biztosak a vakcina hatásosságában akkor vajon miért nem vállalja a felelősséget sem a doktor sem a kormány de ide vehetjük a gyártót és az EU döntéshozóit is.


Te kedves trollocska nem szívességből és nem is felebaráti szeretetből kiindulva kérted az oltást hanem a saját jól felfogott érdekedben.


"Gondojatok ránk, akik felvettük értetek és mindenkiért az oltást. Ti nem háláltátok meg, mert miattatok van ez a rekordméretű fertőzés naponta."


Elgurult a gyógyszered miközben zacskóban élsz???


"Újraindult a járvány, újra karantén a világ legjobban beoltott országában

Újraindult a koronavírus-járvány a Seychelle-szigeteken, abban az országban, amelyben a világon a legtöbb embert oltották be kétszer a vírus ellen. A kormány kénytelen volt újra korlátozásokat bevezetni."


Néha jó lenne ha tájékozódnál mielőtt hangulatot szeretnél kelteni!

2021. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
87%
Van 6 millió beoltott, mégis ott tartunk, mint tavaly ilyenkor. Tehát akkor mit ér az oltás?
2021. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
54%
25. Ez már meg van magyarázva hogyaszongyahogy: az új vírusvariáns pusztítóképessége éppen pontosan annyival durvább hogy az pont kikompenzálja és eltünteti a 60%-os átoltottság minden látható előnyét. Na ugye kérem szépen, egy szektás mindig is mindent meg fog tudni neked magyarázni csak úgy légbőlkapva csípőből, hogy a hőn imádott és amúgy teljesen hasztalan oltását bevédje. :D
2021. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

#22 szerintem nézz utána a "terápia" szó jelentésének.

Meg kerüld a netet!

2021. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
80%

#26:


Igen, ettől nem féltem, hogy a hülyeséget nem tudják megmagyarázni egy mégnagyobb hülyeséggel.

2021. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem ösztökél.Még inkább nem kell oltás.Még egyet sem kértem és nem is fogok ha rajtam múlik.Nincs rá szükségem
2021. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba volna a sajàt személyes életemben politikai tanàcsokat követni

Főleg nem az egészségem ügyében.


Az csakis az én felelősségem.

2021. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!