Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a hatalmas Covid hullám,...

Ez a hatalmas Covid hullám, nem ösztökél arra, hogy vedd fel a 3. oltást? Ahogy a politikusok mondják?

Figyelt kérdés

Mindennél erőteljesebb ez a covid hullám, pedig már két éve van a világon ez a nyavaja és még egyre rosszabb lett. Mindez az oltatlanok hibája a szakértők szerint, hiszen azzal hogy nem vették fel az ajánlott oltást a mi és az egész társadalom egészségét veszélyeztetik. Nem kellene felvennetek az oltást? Akinek kettő van a harmadikat és így továb?


Gondojatok ránk, akik felvettük értetek és mindenkiért az oltást. Ti nem háláltátok meg, mert miattatok van ez a rekordméretű fertőzés naponta. Nem kellene viszonozni felénk a szívességünket, szeretetünket és felvenni végre azt az oltást már? Legyen már meg a nyájimmunitás könyőrgöm nektek. Ne kelljen korlátozni a szabadságotok, mint ausztriába akarják . Ez ösztökél csak belátásra titeket? Hát nézzétek meg a számokat. Egyre rosszabbak!



2021. nov. 22. 15:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
45%
Már beoltottak a harmadikkal.
2021. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%
Még az elsőre se ösztökél, nemhogy a harmadikra.
2021. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, nem vagyok oltásellenes, mindhárom oltást felvettem - de alapvetően azt hiszem, ez mindenkinek a saját jól felfogott érdeke annak érdekében, hogy ha el is kapja, ne legyen súlyosan beteg.


Én sajnos abban már nem hiszek, hogy bárki mást is meg tudok védeni, mivel egyre több a környezetemben, aki 2 oltás után betegedett meg és fertőzte meg a szintén oltott családját. Gyógyulnak otthon, mert szerencsére oltottként a kórházat megúszták. De nem védtek meg senki mást magukon kívül.


Emiatt szerintem kezd nagyon káros lenni, hogy az oltottság mentén kettészakad az ország, van elég ellentét és gyűlölködés a mai társadalomban enélkül is.


A kormány helyében inkább azon dolgoznék, hogy azt tudatosítsam, mi az, amit te elkerülhetsz, ha beoltod magad, és beengedném a kamerákat az intenzívre. Nem azzal kell érvelni, hogy mehetsz konditerembe, mert úgyis lesz, aki rávágja, hogy ő sose megy olyan helyre, ahova védettségi igazolvány kéne, vagy szerez hamis igazolást, stb.

2021. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 molnarmarcell21 ***** válasza:
28%
Már megkaptam.
2021. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező meghatottak a mondataid, az undorító követelőzés helyett kellemes volt szeretetteljesen kérdőre vonó de egyben azért határozottan biztató hangnemet hallani végre egy oltástálibtól. Eddig oltatlanként fertőztem az időseket de még a héten beoltatom magam, rögtön a harmadikkal!
2021. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
78%
Nem, arra ösztönöz, hogy elövegyem a jó fokhagymát meg a drága jó pálinkát! Aztán már esélye sincs a vírusnak
2021. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%

"A kormány helyében inkább azon dolgoznék, hogy azt tudatosítsam, mi az, amit te elkerülhetsz, ha beoltod magad, és beengedném a kamerákat az intenzívre" Mit akartok annyira az intenzíves sztoritokkal?

Mindenki pontosan tudja, hogy milyen az intenzív. Mindenki tudja, hogy nem üdülne mennek oda az emberek.Mit akartok ott kmareával mutogatni?

Ja engem már bevitt az intenzívre a Covdi emntö, amikor megláttam, egyböl felyógyultam, aztán fogta magam és itthon kikuráltam magam. lelegzetetöghép meg minden gyóygszerme´reg nélkül.

(ja és rá 3 hónapra már hegyet másztam az alpokban)

2021. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó: mondjuk azt, hogy nem csak 90 és a halál köztieket juttat oda a covid - sokaknak már ez is alapvető újdonság lenne.
2021. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%
18: ha túl akarja élni a kórházat kerülni!!
2021. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%
Az első kettőt felvettem, de csak azért, hogy mehessek szabadon mindenhová, és ne várjam meg azt sem, amíg a létszükségleti dolgokhoz ( pl. munka) is kötelezővé teszik majd mindenkinek. Egyébként pedig nem hiszek egyetlen alig tesztelt valamiben sem, főleg olyanban, amit így kell erőltetni. Abban bízom, ha a COVID-től nem lett bajom ( átestem rajta) akkor talán ettől sem.
2021. nov. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!