Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a hatalmas Covid hullám,...

Ez a hatalmas Covid hullám, nem ösztökél arra, hogy vedd fel a 3. oltást? Ahogy a politikusok mondják?

Figyelt kérdés

Mindennél erőteljesebb ez a covid hullám, pedig már két éve van a világon ez a nyavaja és még egyre rosszabb lett. Mindez az oltatlanok hibája a szakértők szerint, hiszen azzal hogy nem vették fel az ajánlott oltást a mi és az egész társadalom egészségét veszélyeztetik. Nem kellene felvennetek az oltást? Akinek kettő van a harmadikat és így továb?


Gondojatok ránk, akik felvettük értetek és mindenkiért az oltást. Ti nem háláltátok meg, mert miattatok van ez a rekordméretű fertőzés naponta. Nem kellene viszonozni felénk a szívességünket, szeretetünket és felvenni végre azt az oltást már? Legyen már meg a nyájimmunitás könyőrgöm nektek. Ne kelljen korlátozni a szabadságotok, mint ausztriába akarják . Ez ösztökél csak belátásra titeket? Hát nézzétek meg a számokat. Egyre rosszabbak!



2021. nov. 22. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Most már érzem, hogy fel kell vennem az oltást
Én már a harmadikat is kértem
Jó lenne negyedik, az biztosabb védelmet nyújt
Én ezekben nem hiszek. Nem oltatom magam.
52 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább még várnék a harmadikkal.
2021. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ha már beadattad az első kettőt mit számít a haramdik? A génterápia már benne van a szervezetedben hehe
2021. nov. 22. 15:34
 3/34 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb : félig konteos, félig tudományban hisz 😂
2021. nov. 22. 15:34
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Épp ellenkezőleg, most látszik, hogy mennyit ér a dolog. Ugyanaz van, mint amikor nem volt oltás, nálunk magasabb átoltottságú országokban is ugyanaz van. Még el is ismerik, hogy az oltott is elkapja és fertőz is. Egyetlen dolgot nem látunk: tényleges hatást. Egyetlen országban sem.


Én a magam részéről inkább kifekszem évente egyszer, minthogy kéthavonta böködjenek valami placebóval.

2021. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
4 Ha placebó, akkor miért nem veszed fel? Nem mindegy akkor?
2021. nov. 22. 15:36
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
#2,3 Nem vagyok konteós, viszont múlt héten voltam ellenanyag teszten és 94% volt kettő után. Ameddig ekkora a szint feleslegesnek érzem a harmadik oltást.
2021. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem érdekel más mit csinál. Felőlem akárhányszor oltathatod magad, de ne mondd, hogy értem, mert nem igaz. Magadnak hazudsz. Azért vettted fel, mert félsz, hogy NEKED bajod lesz.

Ezzel együtt mást se érdekeljen, hogy én mit csinálok.

2021. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%

"4 Ha placebó, akkor miért nem veszed fel? Nem mindegy akkor?"


Te miért nem oltatod magad desztillált vízzel kéthavonta, csak úgy szórakozásból? Csak víz, nem mindegy?

2021. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
24%
Mennék már a harmadikot felvenni, de egyenlőre, minden napra jut egy temetés.
2021. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Jeffrey Spender ***** válasza:
72%
Igazad van, kérdező. Eddig is voltak vírusok, ez után is lesznek. Ha ennyire rettegtek a COVID-tól vegyétek fel a harmincadik Szputnyikot meg 4 maszkot és ki ne tegyétek a lábatok a házból, sőt üljetek egész nap a sarokban.
2021. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!