Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a kártékonyabb csoport?

Melyik a kártékonyabb csoport?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 20:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

16-os Van még addig 3 hónap

Bármi történhet még addig

Börtönbe zárják aki nem kér a méregből vagy hogy is lesz ez?Amúgy nem is értem hogy lehet kötelező egy 2023-ig kísérleti fázisban lévő valami legyen az gyógyszer vagy bármi?Ez nem jogellenes egy kicsit?

2021. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
#21 De az, de mivel diktatúra van, le vannak szarva az emberi jogok.
2021. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy küzdeni kell a jogokért vagy lelépni aki csak teheti olyan helyre ahol nincs ez a cirkusz

Komoly nem értem hogy teheti kötelezővé mikor 2023-ig kísérleti fázisban van

Vagy riogatás mint az is hogy nyáron sehova nem mehetsz ha nem vagy belőve,utána meg mi történt?Pofa takaró eltűnt,kutya igazolvány eltűnt és mehettél amerre látsz.Sokan pedig beijedtek és mentek ótatni.aztán kiderült hogy felesleges volt

Lehet itt is erről van szó vagy ki tudja

Akkor megy a böribe az aki nem akar labor patkány lenni?Nonszensz

2021. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
#21 valójában nem kötelező beoltatnod magad. Elég kevés kötelező dolog van, egyik ilyen a tb.
2021. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen,Olaszban sem kötelező csak nem dolgozhatsz ha nem vagy beoltva és már pcr tesztet sem fogadnak el magyarán éhen is halhatsz ha nem kérsz a löttyből úgy fest a helyzet és ez lesz lassan mindenhol Európában.Ahogy mondtam vagy megszoksz vagy megszöksz ennyi
2021. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Huuu szerintem ez nem fekete-fehér, az oltakozást én egyéni döntésre bíznám, ahogy jelenleg van, mindenki eldönti akarja vagy sem, abban viszont igazuk van az oltás pártiaknak, hogy nagyobb oltási aránnyal kevesebb halott lenne.


Nem tartom kártékony csoportnak egyik feltüntetett csoportot sem, személy szerint kártékonynak azokat tartom, akik elolvasnak egy negatív hírt és próbálják kataklizmikus világvégének felnagyítani a dolgot, majd ezeket terjesztik pl. a Facebookon, és ha valaki megszólja ezeket az embereket, hogy nem pontosan ilyen súlyos a helyzet, ahogy te felvázolod, akkor fröcsögve vírustagadóznak meg oltáselleneseznek.... ill. a média clikkbait vadászatát tartom a legsúlyosabb kártékony dolognak...!!! elhiszem, hogy a klikkelős szalagcímek hozzák nekik a pénzt, ez üzlet, ez oké tiszta, de ilyen helyzetben, amikor a társadalom egy része hajlamos jobban félni és ezért felnagyítva látni a veszélyt a valóságnál, és ezek a cikkek csak rá erősítenek ezekre az emberekre, ezt felfüggeszteném, vagy büntetném.

2021. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy hogy rémhír terjesztés 26-os,igen

Egyetértek veled

2021. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!