Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a kártékonyabb csoport?

Melyik a kártékonyabb csoport?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 20:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem az oltottak és az oltatlanok között húzódik a frontvonal.

De ezt tudatosan építették fel, hogy így tűnjön.


A vírusok a nyálkahártyán szaporodnak. Az oltás ezt nem tudja megakadályozni.


Ezt kellene megérteniük. Az oltás az állítólagos halálos lefolyás miatt erőltetik.


Tudatosan próbálnak az oltatlanokból bűnbakot csinálni a tájékozatlan emberek.


Sohasem lesz béke, ha bírkázzátok az oltottakat.


A legveszélyesebbek a konteósok. Ők a hülyeséget terjesztik. Az oltásban grafénról beszélnek, halott csecsemő embriókról, de sosem az igazságról. Például Japánból küdtek vissza szennyezett pfizer szériát. Nanoméretben tartalmazott gumit és alumíniumot. Egy laborban ekkora hibát elkövetni!? Ember esze megáll! Esetleg szándékos volt?

2021. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
A fideszesek.
2021. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
A mindenkori-, bármikori- és a háttér- hatalom.
2021. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

"De mindenki felveszi a maszkot ha elő van írva, nem csak a rettegők."


Dehogy veszem, nem dohányzom de egy gyújtatlan szál cigivel a számba rohangáltam végig hogy ne kelljen az utcán szájkosarat hordanom, van immunrendszerem. Oltás nélkül átvészeltem 4 hullámot úgy hogy akik domesztoszba fürdenek és otthon is maszkot hordanak sorra betegedtek meg.

2021. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#10

Na látod, akkor máris rá lehet bírni téged is, pedig nem vagy rettegő. Ahogyan millió másik sem, aki felveszi, mert vásárolni azért szeret.


#14

Hát nem tudom, szerintem maszkkal a fejeden még mindig kényelmesebb lett volna, mint cigivel flangálni.

2021. nov. 19. 22:23
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Ausztriában úgy döntöttek, hogy az oltatlanok.

Nem is marad egy se belőlük márciusra.

2021. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Akik sportot űznek abból hogy gyk-n provokálják a hasonló kérdésekkel az embereket, mintha nem lenne minden vírusos kérdés alatt tucatnyi komment, akarom mondani szájkarate a két tábor között.
2021. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
#16 vicces, hogy ez döntés kérdése. Tudod hogy mennyi ember halálát okozzák a viharban kidőlő fák? Mentsük meg az embereket, vágjuk ki a fákat!
2021. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%
Az ugye megvan, hogy a vírusrettegők nem egyenlőek az oltottakkal? Én beoltattam magam, nem is rettegek semmitől, bízok a tudományban. Voltam covidos is előtte, hát rémisztő az nagyon nem volt. De nyilván egy hetet is utál beteg lenni az ember, ha egy szuri már segíthet, nekem jöhet.
2021. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz.
2021. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!