Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elaludt a kormány, vagy mi van?

Elaludt a kormány, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Még mindjg nem kötelező minden zárt térben a maszk, ilyenkor már régen betiltották a bulikat, most meg semmi.

Most az az elv, hogy aki nem oltatott az így járt? Csak ritkán, de sajnos oltottak is áldozatul esnek. Mikor lesznek végre újra normális korlátozások?



2021. nov. 16. 22:48
 21/98 anonim ***** válasza:
70%
14 annak is van következménye, hogy így állsz dolgokhoz. Én azt gondolom, a megfelelő lépés a hozzád hasonló amöbák leradirozása. Erőre erö a válasz, tetszik érteni egysejtű?
2021. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
90%
20 akkor költözz oda, és ott oszd az észt
2021. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim válasza:
94%
Ki van az már rég számolva, hogy mekkora népszerűségvesztéssel jár, hogyha korlátozó intézkedéseket vezetnek be, ami most még valószínűleg nagyobb, mint a napi halálesetek átlaga, ez most különösen fontos a 2022-es választásokra való tekintettel. Majd ha átlagban napi 300-400 halott lesz, talán akkor átfordul, és a kormánynak megéri korlátozni.
2021. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kèrdező!Sajnos az ilyen butuska emberek miatt lehet mindent megcsinálni az emberekkel, mert egy olyan kis birka vagy, akit tök hülyènek nèznek ès mèg bòlogatsz is rá!Tipikus droidnak valò vagy...
2021. nov. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
65%

Kulfoldon elek, tavaly marc ota maszkban, maszkban szultem tavaly, maszkban dolgozok (kozossegi terben, mosdo, folyoso kotelezo), az iroasztalnal levesszuk,maszkban tomegkozlekedunk, elunk. Valoban nem annyira komfortos de nem szeretnenk elkapni es foleg tovabbadni, itt is nonek a szamok, de korantsem ugy mint otthon, most hallgatom reggel a radiot, tegnap 10.000uj fertozott volt otthon, ismeros anyukaja haldoklik, hihetetlenek ezek a szamok, en sem ertem mire varnak. En is ugy gondolom hogy politikai vonatkozasa van a halogatasnak, de hamarabb ossze fog omlani a rendszer mint ahogy elerunk a valasztasokhoz.

Aki tanacsolta a kerdezonek h hordjon o maszkot, nem mindegy h 10 ember fertoz vagy 10.000. Ha komolyabban vennek a szigoritasokat, nem terjedne ilyen utemben es az egeszsegugy is el tudna latni a betegeket. Dobbenet az egesz.

2021. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
26%

:) mondjuk én már nem döbbenek meg a gyagyásokon.


Még egy építő ötlet: Ha egy oltatlan lesz munkaképtelen covid fertőzés miatt, akkor annak ne fizessenek táppénzt.

2021. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
43%
Itt mindenki a maszkról beszél. Oltasd be magad ha félsz a vírustól. Ha az oltastol is félsz akkor maradj otthon. Na nehogy már engem korlátozzanak aki beoltattam magam csak hogy szegény oltatlanok el ne kapják... hol élsz te???
2021. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 A kérdező kommentje:

Sajnos az oltás se teljesen véd már a mutációk miatt, sok az ártatlan halott is állítólag, bár ez nem tudom mennyire igaz.

Mindenesetre ma lesz valami bejelentés 3kor.

2021. nov. 18. 12:43
 29/98 anonim ***** válasza:
32%
Hagyjuk. Itt az oltatlanokról vsn szó
2021. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
81%

Rohadtúl kiváncsi vagyok, hogy mi a szitu jelenleg Kinában, mert qva nagy kuss van róla, de szvsz azt kellett volna csinálni, mint ők.

Le kellett volna zárni a kontinenst teljesen 2 hónapra és lehet, már rég túl lennénk ezen a szron. Most ez a csiki-csuki nyitok, nem nyitok, nem megoldás. Mint, ahogy a semmit sem érő oltások sem.

2021. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!