Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kutatás igazolja: az iskoláz...

A kutatás igazolja: az iskolázatlanabb emberek oltásellenesek. Ők az oktatást is visszautasították, csak úgy mint a vakcinát?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 15. 10:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
7) ez nagyon gyenge volt.normális ember ilyen kifejezéseket sosem használ fel érvként,nem is érdeklik ezek a dolgok,csak a hozzád hasonló tudathasadásosokat.
2021. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
47%

#18 éljenek a proletàrok (csak ne sokáig)


Az oltást nem igénylik, de a kórházi ellátást bezzeg nagyon is.

Nem kell melózni, heverhet az ágyban egész nap, ingyen kaja...

2021. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
22) hányan kerülnek kórházba, minden ezredik megbetegedett kábé?
2021. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%

#23, az a 30 ezer szerencsétlen, aki meghalt, nem tehetett mást, mert nem volt mivel védekezni, csak a kézmosás.

Aki most jön súlyos tünetekkel, annak ez a hobbija, szeret haldokolni

Áldásom rá!


Nekem Szingapúr tetszik, ahol megszüntették a covidosok ingyenes ellátását, bár nem szegények

A TB nálunk sem terjed ki az extrém sportokra.


Túl sokat voltam kórházban, a betegek max felé igazi beteg, akinek kórházban a helye.

A többi hajléktalan, a családja által nem vállalt ( vastagon fizetnek, hogy ki ne engedjék), még munka utáló, lógós fazon.

2021. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyetemi libsik a genderszakos diplomával szeretik a mérgező vegyszereket,a normális emberek meg nem."


Na most akkor nem az van, hogy Orbán erőlteti ránk?

2021. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#18, én nem az egyetemen tanultam meg, hogy az én életem az én felelősségem.


Hová akarod áthárítani?


Te árvaházban nőttél fel, hogy ezt senki nem mondta neked?

2021. nov. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ti oltottak igazán okosak vagytok keressétek csak meg (nem akarja bemásolni a linkjét) az a kérdés :


Oltatlanok! Milyen érzés, hogy ki fog halni a fajtátok.


Ez aztán a jó kérdés és ott is leírtam de itt is le fogom ez egy olyan oltás amit fél év alatt hánytak elénk más vakcinákat akár 10 évig is tesztelnek mire talán de csak talán használható lessz.

És már bocsánat de az, hogy a ti ária fajotok csak lenézni tudja azt aki nem oltott az gáz érdekes állítom hogy aki 2019-ben a barátod volt megutáltad mert nem oltatja magát szánalmas de kövessétek vakon adolf viktort meg cecit és a palit


(aki egyébként valszeg nem is oltás párti mert hát most őszintén biztos nem b@sznák ki vagy vinnék lejebb egy alant munkába mert szóvivő-ként nem a propaganda szöveget nyomatja talán a cecit-től el tudom képzelni hogy ilyen idióta de róla)


És ja csak, hogy ebbe is bele kössetek borosdi vagyok


(valszeg jönnek a

"LáTsZiK" vaszok igaz? )

2021. dec. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A 27-es válasz pont arra példa, amit a kérdező kiírt. Se stílusa, se helyesírása.
2021. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

28# pedig az igazságot írta a válaszoló amúgy meg nem veszitek észre, hogy ti tényleg csak lenézni meg ócsárolni tudják az oltatlanokat.


Abba is igaza van, hogy ha valaki ezelőtt a barátod volt megutáltad mert hát nem oltat legyen már mindenki szabad akarata gáz amit csináltok nagyon...

2021. dec. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azt az igazságot írta le, ami az ő szemszögéből az igazság. Az én szemszögemből meg nincs igaza, mert ha közösségben élünk, vannak kötelességeink, és nem lehet ilyen önző módon szemlélni az életet. Hozzá még jön az alantas mocskolódás, amivel képviselik az álláspontjukat. Ebből simán látszik, hogy nincs magasabb végzettségük. Bármit felhoznak az oltás ellen, mind meg lehet cáfolni, de persze nincs elég eszük, hogy ezt megértsék. Nyilván ha még az általános iskolás alsós helyesírási tananyag is nehéz, hát akkor mit várjunk.
2021. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!