Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kutatás igazolja: az iskoláz...

A kutatás igazolja: az iskolázatlanabb emberek oltásellenesek. Ők az oktatást is visszautasították, csak úgy mint a vakcinát?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 15. 10:44
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#14

Ja, hát belőletek is van 14%. Egyetem sem tesz mindenkit értelmiségivé.

2021. nov. 15. 11:20
 12/31 anonim ***** válasza:
13%
Nem baj, ha hullik a legalja.
2021. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
5%

11.


Tökéletes példája vagy.

Ide jössz és véred magad.

Baromi hasznos tevékenység.

2021. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen azonnal felháborodott az a 40 % oltatlan, hogy őket iskolázatlannak merték nevezni. Pedig én is akiket ismerek, általában még az érettségiig sem jutottak. De meggyőzni nem tudod egy érvvel sem, hogy oltasson, mert annyira ostoba, hogy meg sem érti az érveket.
2021. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

Nem azon háborodtunk fel, hanem azon, hogy mennyire primitív a cikk.

Szövegértés egyes.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy az itt okoskodóknak milyen diplomája van és hány nyelven beszélnek?

2021. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
2 diplomám van, 2 nyelven beszélek. Persze tudom, nem hiszed el. Eleinte én is tartottam az oltástól, mert hogy hirtelen, hevenyészve rakták össze. Most is a legtöbb embernek ez az ellenérve. Aztán elmagyarázták, hogy már évek óta létezik ez az oltás, most csak testre szabták. Be is adattam, még élek. Én nem lesz tőle bajom 10 év múlva sem. Akik azon nyavalyognak, hogy majd rákosak lesznek tőle 10 év múlva, úgy megnézném az étrendjüket. A párizsitól előbb leszel rákos, de még a déligyümölcs héját is mindenféle vegyszerrel kezelik, hogy elálljon. Egy banánban több a káros anyag, mint az oltásban.
2021. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%

"Nagy különbséget mértek a felsőfokú és az alapfokú végzettséggel rendelkező emberek között, a diplomások több mint 86 százaléka, míg a legfeljebb általános iskolát végzettek 55,5 százaléka nyilatkozta azt, hogy igényli az oltást."

Nem értem, ebben mi a sértő? Ezek tények.

2021. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%

16.


Újabb bukta, semmi garancia nincs rá, hogy nem lesz tőle bajod.

Nem véletlenül nem vállal felelősséget érte senki:D


Na ennyit a nagy diplomás bohócokról.:D

2021. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

Ha megnézed mi van benne, akkor látni fogod, hogy semmi nincs benne, amitől bajod lehet.

Garanciát soha semmilyen gyógyszerért nem vállalt még gyógyszergyár, tudtad? Le van írva, hogy a fogamzásgátlótól akár meg is halhatsz, mégis vígan szedik a nők, senkit nem érdekel. De ha bekövetkezik azért sem vállalnak felelősséget.

2021. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%

"semmi garancia nincs rá, hogy nem lesz tőle bajod."


Az ég világon semmi. Mint ahogy arra sem, hogy eddig makkegészségesként nem kapod el a fertőzést és az nem okoz a vakcinálnál is rosszabb mellékhatást, utóhatást.


"Nem véletlenül nem vállal felelősséget érte senki:D"


Nos, ez így ebben a formában gyakorlatilag nem igaz. A probléma leginkább az, hogy hogyan fogod bizonyítani x év múlva, hogy csak és kizárólag az oltástól lett bajod, vagy mástól (is)? Igen, ezt mondjuk lehet úgy is érteni, hogy nem vállalják a felelősséget, csak ez így nem igaz. Az mindenesetre látszik, hogy nem a jogi karon végeztél :)

2021. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!