Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP rezsicsökkentés elleni...

MZP rezsicsökkentés elleni gondolkodása komoly Fidesz előnyt fog eredményezni?

Figyelt kérdés

Szerintem az MZP migráns dolgot már nem veszik komolyan az emberek, azzal nem lehet a Fidesznek választást nyerni.

Viszont a rezsicsökkentésben már látok veszélyt, lehet igaza van hogy olyan formában hülyeség stb. de az emberek 80 százaléka faék így lehet sokan meg fognak ijedni hogy gázáremelés jön majd...


2021. nov. 10. 07:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Miért a Fidesz csökkentette a rezsit?

Szerintem csak beszélt róla, és drágább lett minden.

"Azt vigyeljétek, amit teszek, ne azt, hogy mit mondok" Orbántól tudjuk, hogy nem mindegy a kettő.

2021. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem tud a Fidesz megfogni ezzel a "rezsicsökkentés" marketing dumával. Az lehet, hogy a rezsiárakat féken tartják, de ezen kívül máshol milyen árak vannak? Menj már be a boltba, lassan 400 ft lesz 1 kg kenyér, az üzemanyagárról ne is beszjünk. Szóval kábítsák anyukájukat ezzel a rezsicsökkentéssel.
2021. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Sajna igen, mert már most elkezdődött a Fidesz részéről, hogy "Senki nem gondolta úgy, ahogyan csak MZP, de Viktorta, mint egy Vezíregyéniség megmenti a népet ettől a galád gondolkodástól".
2021. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Márki sajnos nagyon sok kérdésben nem pontosan, vagy kifejezetten rosszul kommunikál.

Nem tudom, feltűnt e? Már az előválasztás során is... Ráadásul olyan kérdésekben nyilatkozott mondjuk nem szerencsésen, amelyeket a hát párt még át sem beszélt!

Ha így folytatja, sok magas labdát fog adni a Fidesznek, és simán elvérzik!

2021. nov. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Az emberek nagy többsége simán beveszi. A bankok, multik büntetését is bevették, sokan örültek neki. Odáig kevesen jutnak el, mint végfelhasználó, mindenképp én fizetem ki. Jogilag, alakilag, formailag hogyan, az egy dolog, de az én zsebemből megy. Az emberek nagy részét meglehet fogni ezzel a szoci módszerrel, hogy ennek a csoportnak, annak a csoportnak adok kivételezést, kedvezményt.
2021. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

Rajta van a számlákon, h mennyivel csökkent. Én örülök, h nálam maradt az a pénz. Nincs mérő a radiátoron, megint fizethetném a 60ezer/hó fűtést. Kössz nem.

Én biztos a fidesre szavazok.

2021. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Sztem a Fidesz senkit nem tud mar meggyozni. Se a migrans se a rezsicsokkentest nem veszi be. Legalabbis városban elok kozott biztos nem, itt toronymagasan fog nyerni az ellenzek.
2021. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez már most látható.
2021. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Miben? 😂
2021. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

MZP rezsicsökkentése azt mutatja, mennyi birka van, akik gondolkodás nélkül benyalják a kormánypropagandát.

Energiafelhasználás korszerűsítéséről beszél, és a rendelkezésre álló erőforrások hatékonyabb felhasználásáról. Ám kevéske értelemmel megáldott polgárok tudatáig már nem jut el, hogy ez pl hőszigetelést és a pazarlás csökkentését jelenti.

2021. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!