Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért halt ki az emberekből...

Miért halt ki az emberekből az osztálytudat?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 23:21
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Nem állítottam, hogy azt állítottad volna, hogy bárki ez ellenkezőjét állította annak, hogy vezetőnek lenni stresszes. Azt állítottam, hogy a kérdés szempontjából teljesen irreleváns a felvetés, hogy stresszes-e vezetőnek lenni vagy sem. A társadalmi osztályok léteznek, csak ma már rugalmasabb az átmenet, mint korábban, például a feudális időkben.


30 Teljesen egyetértek.

2021. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy saját magának is ellentmondott. Ha szerinte senki nem állította, hogy vezetőnek lenni nem stresszes, akkor főleg értelmetlen volt arról áradoznia, hogy a vezetők élete milyen stresszes. A saját önellentmondását se veszi észre.


A szövetkezetek alapítását meg messzemenőkig támogatom. Nincs bennük olyan (kapitalista) tulajdonos, aki a saját zsebére megfoszthatná a dolgozókat az általuk kitermelt jövedelem nagy részétől. Legjobb társasági forma.

2021. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Aha, tehát ha nem cáfolni akarok valamit, akkor szóba sem hozhatom. :)

Vagy te csak akkor érted meg egy téma bevezetésést, ha azt valami ellen hozzák be?

Semmi ellentmondás nem volt abban, amit írtam. Legfeljebb te nem értetted, hogy miért írtam. Ha valamit nem értesz, még nem válik az hülyeséggé.

Vannak itt logikai bakik. :)


Jól látható, hogy sem te, sem a kérdező nem vezetett még semmilyen csapatot, társaságot sem.

2021. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

#30!


Szuper megoldás! Nevezzük szövekezetnek és akkor minden probléma megoldódik. :D


Az a gond, hogy még az esetleges problémákat sem látod.

Én elhiszem, hogy te ebben hiszel, de ez édeskevés ahhoz, hogy működjön.

Én olyan munkát végzek, amelyhez szükséges tervezni és ezért látom, hogy vlaszok helyett vagy kerülöd, vagy meg sem látod a problémákat.

2021. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Fölösleges volt bevezetnek, mert teljesen irreleváns volt.
2021. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
67%
A szövetkezetek meg köszönik szépen, kiválóan működnek. ^^ És nem attól, hogy "szövetkezet" a nevük.
2021. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
64%
A szövetkezet azért hatékony, mert nincs kapitalista, aki kiszivattyúzná belőle a pénzt saját magának, így több jut a melósoknak is, több jut fejlesztésekre is, és azoknak az embereknek is közvetlen beleszólásuk van a döntésekbe, akik a legközelebb állnak a munkafolyamatokhoz. Emellett a legdemokratikusabb társasági forma, amelyben a dolgozók saját maguk alakíthatják ki munkakörülményeiket, és a közösség erejével meg tudják akadályozni, hogy vezető pozícióba tudjon kerülni a magát ez alatt a kérdés alatt is égető, érvelni nem tudó szerencsétlen, aki dolgozni nem nagyon szokott, mert akármikor felnézek ide a gyakorira, mindig itt látom, ahogy nyomja az elitista hülyeségeit. :D
2021. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Ráadásul ott is saját magának mondott ellent, amikor azt hazudta, hogy nem valami ellen hozta fel a vezetők stresszes életéről való szövegét, és nem valamit cáfolni akart vele, amikor a 25-ös hozzászólásában még arról hazudozott, hogy a szerinte "buta melósok" hogy gondolkodnak, és ezt akarta cáfolni a vezetők stresszes életéről szóló mantráival. Aminek a felvetése egyébként teljesen értelmetlen volt, mert senki nem is írta, hogy a vezető élete játék és mese lenne. A téma nem erről szól, hanem az osztálykülönbségekről, amelyekre a szövetkezetek alapítása kiváló alternatíva, kiiktatva a kapitalista tulajdonosokat, létrehozva egy kedvezőbb elosztást.
2021. nov. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

#37-38!


Butuskáim! Vagyis buta melóskáim!


Még mindig igaz, hogy ha valamit nem értetek, akkor a hiba a ti készülékeitekben van.

Lehet, hogy nektek fél óra elolvasni pár kommentet és további fél óra írni pár sort, nekem ez egy kicsit gyorsabban megy.

Valahogy nagyon egyforma a stílusotok...

Ugyúgy érvelés helyett kijelentitek, hogy igazatok van és a másik hülye. :D

Valamint sosem válaszoltok a kínos kérdésekre. És ismételgetitek a hülyeségiteket, mert elhiszitek azt a kommunista tézist, miszerint a mennyiség egyszer minőséggé válik. Sajnálom, de ez sosem volt igaz. Ebben is egy álmot kergettek.


A legjobban tetszik, hogy érvelni nem tudónak nevezel. Tudod, ez nem azon múlik, hogy kijelented. Te megint magadból indulsz ki és azt hiszed, hogy többséget egy ilyen átlátszó blöffel be lehet csapni. Ebben az egészben az a legszebb, hogy engem nevezel érvelni nem tudónak, de ezzel a dumával te nem érvelsz, hanem személyeskedsz. Személyeskedni pedig tudjuk, hogy érvek hiányában szoktam.

2021. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
67%

Megint hogy ellentmond magának a skizofrénje. :D Személyeskedésről hazudozik, miközben tocsognak a böfögései a személyeskedéstől. :D


Nem csak érvelni nem tudónak neveztelek, hanem az is vagy. :D Lásd fentebb. Egy önmagának ellentmondó, érvelni nem tudó skizofrén vagy.


A minőség helyett pont te erőltetted a mennyiséget, n+1. alkalommal böfögted le személyeskedve, hogy veled szemben hogy személyeskednek, totálisan ellentmondva önmagadnak, bizonyítva skizofréniádat.


"Személyeskedni pedig tudjuk, hogy érvek hiányában szoktam."


Ezzel nagyon egyetértek. Személyeskedni érvek hiányában szoktál, é mivel egyáltalán nincsenek érveid, csak személyeskedni tudsz. :D


Gyenge vagy.

2021. nov. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!