Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kedv növelésének sokkal...

A kedv növelésének sokkal emberbarátibb módja lett volna?

Figyelt kérdés

Elhibázott lépésnek tartom azt,hogy a munkáltatók jogot kaptak a vakcinák beadatásának kikényszerítésére.

Talán humánusabb lett volna,ha nagy erejű plakát és egyéb kampányokkal felhívják arra a figyelmet,hogy az oltott személyeknél akár nagy mértékű pénisznövekedés is bekövetkezhet.Különösen,akkor ha az alany ilyen kézből kapja a szérumot. [link]


Egy efféle kampány hatására elképzelhető,hogy akik még nem tették azok önként siettek volna az oltópontokra.



#oltás,vakcina,kérelem,félelem
2021. okt. 29. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
unalmas
2021. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, főleg nők tömegei rohantak volna oltakozni, hogy nőjön végre nagy péniszük.
2021. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha kötelezővé teszik, akkor mindenkinek kellett volna. Ez csak a felelősség tolása lett.
2021. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Emberbarátnak azt nevezném, hogy nem halnak meg emberek. Unalmasnak pedig azt, amit csinálsz.

Értelmes ember oltatja magát. És ez nem reklám kérdése. Értelem kérdése. És humanizmus kérdése.

2021. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Vagy az kéne, hogy az emberek jobban bízzanak az orvosokban. Itt nem a kedvvel van a baj, hanem az egészségügy olyan, hogy szépen lerombolja az emberek bizalmát az orvosok iránt.

Akinek nem volt gyerekkorától emberbarát orvosa és azt tapasztalta egész életében, hogy orvoshoz járni egy rémálom a végeláthatatlan várakozás, leterhelt, mogorva személyzet miatt, stb. az nem fog bízni az egészségügyben.

Az én anyum is azért nem jár szűrésre a rákja után már, mert olyan rossz tapasztalatai voltak a kórházban, hogy inkább nem megy el. Pl. kivizsgálásra behívják éhgyomorra reggelre, de még délben sem hívták be őt a váróból és hasonló szép történetetek.


Lehet lehülyézni az oltáselleneseket, de a probléma sokkal összetettebb. Az ítélkezők nem veszik észre, hogy sok embernek a rossz körülmények miatt teljesen leépült a bizalma az egészségügy irányába. "Csak a kórházba ne kelljen befeküdni."

2021. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

5-ös, azért nem bízol az oltásban, mert a magyar kórházakban sokat kell várakozni?

Mindig sejtettem, hogy az oltásellenesek nem nagy észlények....

2021. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

6. Mondjuk csak értő olvasás kéne. Én be vagyok oltva.

A bizalom fokozatos leépüléséről beszéltem, nem pedig arról, amit te írsz. Én látom a környezetemben, hogy az emberek miért nem oltják be magukat. Te megkérdezted már, hogy tulajdonképpen mi baja az orvosokkal egy oltatlannak? Hogy miért hajlik jobban pl. egy konteóra?

De biztosan elmegy majd mindenki oltatni, ha azt a motivációt kapják, hogy te nem tartod őket akkor észlénynek.

2021. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#6 ez a fajta primitív viselkedés minden csak nem ösztönző.

Leszarhatod. Mi meg azokat a COVID birkákat, akik végre most valakinek érezhitik magukat a bégetéssel.

2021. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Akit az elmúlt másfél év történései nem győztek meg az oltás szükségességéről, azt én meg se próbálom.
2021. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező

Most már közel 9 hónapja folyik a reklámozása az oltásoknak úgy, hogy el is érhetőek és már tavaly ősszel kezdték, hogy mindenki regisztráljon.

Akit ennyi reklám, plakát, hirdetés, videó és ismert ember nem győzött meg, azt még egy újabb kampánnyal már nem fognak meggyőzni. Megtörtént a személyes megkeresése is azoknak akik nem oltatták b magukat, a háziorvosok is sorra hívogatták a betegeiket. Eddig tartott a kérés, meggyőzés, innentől már más kellett.

Szerintem ez, hogy a munkaadó dönthet, megmaradt annak a lehetősége, hogy az illető ne oltassa be magát ha nem akarja - csak esetleg másik munkahelyet kell magának találnia, ahol ezt elfogadják. Más lehetőség nem maradt, mint vagy marad hogy 64%-nál megállt a beolltottság, vagy kötelezővé teszik mindenkinek.

2021. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!