Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a kormány új...

Most, hogy a kormány új eszközöket vetett be az "oltási kedv" növelésére, mit jósolsz, hány egyszer oltott lesz Újévre?

Figyelt kérdés

Természetesen azt is mérlegelni kell, hogy egyáltalán a munkáltatók mennyire fognak élni a lehetőséggel.

5.950.000 ezer oltottunk van jelenleg. Naponta kb. 3000 első oltást adnak be.



2021. okt. 28. 20:15
A kérdező szavazást indított:
Az oltás a jelenlegi tempóval halad tovább, jóformán semmi hatása nincs a kormány intézkedésének. Év végére 6,1-6,2 millió közötti első oltott lesz.
6,2-6,5 millió oltott lesz.
6,5-7 millió oltott lesz.
7-7,5 millió oltott lesz.
7,5-8 millió oltott lesz.
8 milliótól is több lesz az első oltást kapottak száma.
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A helyzet az, hogy aki eddig nem oltatta be magát, ezután se fogja.
2021. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Sőt márcsak azért sem oltja magát hogy ennyire erőltetik.

Vmi elképesztően mocskos szándékot érzek emögött

2021. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem lesz ennek komolyabb hatása.

Aki nem akar oltakozni fizetetlen szabadságra kellene küldenie a munkáltatónak.Kérdem én a mai világban erre hány munkáltatónak van lehetősége?

Ez olyan nesze semmi fogd meg jól intézkedés.

2021. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#5

Hát mennyi a valós?

2021. okt. 28. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Amikor honvéd kórházban beadattam augusztusban a harmadik oltasomat rengeteg ápoló, asszisztens is sorba állt előttem, mögöttem mert ha nem adatjak be az első oltast akkor megszunik a munkqviszonyuk mert eü dolgozók.


Úgyhogy szerintem ha sok munkahelyen lesz kötelező akkor rengetegen fogják beoltatni magukat mert el kell tartaniuk magukat és a családjukat is.

2021. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Turizmus-vendéglátás szektorban szerintem kizárt, hogy bevezesse bárki is, mert amúgy se találsz munkaerőt, nemhogy még rúgjál ki valakit mert nem oltott. Max 1-2 szálloda fog rárepülni erre, hogy "Covid-biztos szálloda", de ennyi.


Ahol viszont szinte biztos, hogy be fogják vezetni, azok a nagy gyárak, üzemek, élelmiszer-előállítók, mert ott kvázi az embernek nincs más lehetősége. Van a gyári meló, ha tetszik jó, ha nem úgyis jó, van a helyére még 10 másik.

2021. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
7 Milyen érdeke lenne a gyáraknak bevezetnie?
2021. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezt modósitaniuk kel jogálamban ilyet nem tehetnek alaptörvényt is átkel irniuk ezt most mondom.Ha meg teszik akkor meg az elenzék nyer meg az eu mert Orbán álandóan átirja az alaptörvényt.
2021. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%

“ 7 Milyen érdeke lenne a gyáraknak bevezetnie?”


A gyárnak az az érdeke, hogy a munkavállaló bemenjen dolgozni. Gondolom te se örülnél, ha a cégedben egyik napról a másikra kidől egy fél műszak, aztán meg fizetned kell mindenkinek a teszteket..

2021. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
9. Nem fog kidőlni az emberek nem 50%-át érinti ez,csak sokkal kevesebbet, egyébként meg minden influenza szezonban is kidőlnek.
2021. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!