Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megállni látszódik az oltakozá...

Megállni látszódik az oltakozási kedv az országban, mert mostanra sok embernek van olyan személyes ismerőse akinek előjött mellékhatás?

Figyelt kérdés

Facebookon két csoportban is fenn vagyok, sokan papírokkal is bemutatják mikor kapták az oltást, majd mik jöttek elő nekik.Melyik oltástól milyen mellékhatások.

Néha olvasni olyan élettörténeteket, hogy rossz belegondolni, miket csinál ez az emberrel.

Erre az időre már a kormány propagandája sem tud ezekkel mit csinálni, mert előbb utóbb ki kellett ezeknek is derülni, hogy igen is, vannak súlyos mellékhatásaik is?


2021. ápr. 28. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyen mellékhatásról nem hallottam, az esetleges várható apróságoktól eltekintve. De többnyire még az sem.
2021. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%

"Erre az időre már a kormány propagandája sem tud ezekkel mit csinálni, mert előbb utóbb ki kellett ezeknek is derülni, hogy igen is, vannak súlyos mellékhatásaik is?"


Az eddig is nyilvános volt, hogy vannak mellékhatások. Nem mindegy, hogy milyen arányban. Mondjuk annak hinni, amit az X csoportban "valaki" kiír... Nos persze, biztos van olyan is, ami igaz. De hogy nagy mennyiségben lennének mellékhatások. Amit "mindenhol titkolnak, de mi nyilvánosságra hozzuk", persze sokan elhiszik. Nem lehetnek túl okos népek. Szóval amit facebookon olvasol, abban minimum kételkedj. Ott gyakorlatilag bárki bármit is leírhat.

2021. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Én is hallottam a környezetemben nem egy ilyen sztorit. Néha kiderül ilyen eseteknél, hogy a beoltottnak egy lappangó, tünetmentes betegsége volt, és az oltás hatására tünetei lettek és diagnosztizálták (pl daganat). És ezért lett lényegében rosszul.

Valahol meg azért lesznek kórházig vezető mellékhatások, mert az illető már átesett a víruson, csak nem tudott róla, de ugye erre is csak tippelni lehet.

Ha oltatnád magad, és szerinted elkaphattad a vírust tünet nélkül, akkor érdemes csináltatni tesztet. Persze nincs ingyen...

2021. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Az oltási reakció nem mellékhatás.

A lélegeztető gépet se nagyon élik túl, annak vannak utóhatásai pl agykárosodást (13-15 %)


Nem látom a kedv megállását, 80% most.

A 17 éves lányom meg a haveri köre (15-30) fiú, lány még alig várják, hogy sorra kerüljenek.

2021. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Miből áll most az oltakozás?

Kaphatsz Sinopharmot, amivel a jelenlegi ismeretek alapján nem utazhatsz, vagy kaphatsz vektor vakcinát, amitől vérrögöt kaphatsz.


Van még Pfizer, de azt csak akkor kapsz, ha csókos csoporthoz tartozol (pl.: tanár vagy, rendvédelmis, nyugger, 18 év alatti) talán kaphatsz olyat, amivel utazhatsz, és vérrögöt sem kapsz. Nonszensz.

2021. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ahogy én látom még mindig elég nagy az oltási kedv.

annyi hogy mivel most kb másfél hétig csak kínait oltanak mindenhol, amit kevesen vállalnak, most mindenki vár másfél hétig a fájzerra.

2021. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ismerek senkit, akinek bármi baja lett volna az oltástól. Egy kis hőemelkedés másnap, maximum.
2021. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Még az orbáncék is elismerték végre hogy haltak meg oltás után, nem is egy ember. Előtte pedig nagyon tagadták.
2021. ápr. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8, nem "örök élet vize" ez az oltás. Aki eddig nem halt meg, az az oltás után fog.
2021. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mégis azt hiszik
2021. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!