Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha lmbtq szervezet...

Miért baj ha lmbtq szervezet tart előadást általános és középiskolában, van arra esély hogy MZP meg fogja engedni?

Figyelt kérdés
Szerintem a gyerek is tudja miért fontos az lmbtq, igenis tudjanak róla és nem baj ha egy gyerek máshogy érez
2021. okt. 29. 12:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

"Persze lehet tájékoztatni fiatalokat erről arról, de nem hiszem hogy fontos lenne, és lehet még káros is lenne, minthogy hasznos."


Nekem eleg hasznos lett volna. 24 eves koromig ugy gondoltam hogy beteg vagyok mert a szuleim igy tanitottak (azert mert regen betegsegnek szamitott) es a korulottem levok, ha fel jott a tema akkor gunyt uztek a homoszexualitasbol. Csak nagyon felve olvastam utana a temanak mert nagyon kivancsi voltam hogy meg e tudok gyogyulni ebbol, viszont az volt a felelmem hogy gyogyithatatlan ez a dolog.

Mara mar tudom hogy nem is kell gyogyitani es hogy teljesen normalis dolog, de ha nem erdeklodok ki tudja mikor jovok ra.

2021. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem baj.

DK.-s libsi vagyok

2022. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!