Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha lmbtq szervezet...

Miért baj ha lmbtq szervezet tart előadást általános és középiskolában, van arra esély hogy MZP meg fogja engedni?

Figyelt kérdés
Szerintem a gyerek is tudja miért fontos az lmbtq, igenis tudjanak róla és nem baj ha egy gyerek máshogy érez
2021. okt. 29. 12:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%
Mert a család legbelsőbb magánügye, hogy milyen erkölcsi értékrend szerint neveli a gyerekét, ebbe ne szóljon bele az állam/iskola.
2021. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
35%
#10 Nincs vele baj, ezt mondom én is. Ha azokról lehet, másról miért nem? Az LMBTQ-val ugyan így nincs baj. Nem lesz semmi baja a gyerekednek hogy tudja, vannak a világon biszexuális emberek is, egy előadás bőven elfér a többi mellett. Nem arról van szó, hogy hetente tartanak róla előadást amire kötelezően beültetik a gyereket, majd az órán smárol egymással egy transz meg egy biszex :D Nekem nincs ellenemre hogy a gyerekem tájékozottabb legyen, ha másról tudnak előadást tartani és az hasznos, akkor ez is az, mert ugyan arról szólnak mind. Ezek csak egyszerű felvilágosítások, hogy létezik ilyen is. Nem tudom ez miért olyan hatalmas probléma egyeseknek.
2021. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%
Konkrétan egyik ismerősöm fiának tartottam ilyet iskolában, és olyanokat kérdeztek tőle, hogy jól érzi-e magát fiúként és hasonlók. Erre senki ne mondja, hogy normális.
2021. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
7%
Igen, de csak keresztény szellemiségűt, tehát mindegyik ilyen a pokolra fog kerülni, azt fogják prédikálni.
2021. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
53%

Az iskolában nincs helye az ilyennek. A szülő, gyerek döntése, hogy mennyit akarnak tudni a témáról. A szülő tudja, hogy mennyire érett a gyerek erre.

Amúgy maga a hetero szex sem téma az iskolában, csak a védekezés, betegségek.

2021. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
42%

Vicces, hogy ezen problémáztok.


Nekünk meg volt szabva az is, hogy maximum mennyi kalóriát vihetünk be a szervezetünkbe. Mindig tartottak felmérést és ha valakin túlságos súlygyarapodást észleltek, azt pálcával verték meg. Illetve családlátogatást tettek.

Eltiltottak minket a számítógépezéstől is, telefont tilos volt bevinni, aki behozott attól elvették és csak év végén kapta vissza.

Nem vehettünk fel akármilyen ruhát, ez a lányokat érintette inkább. Az intimebb testrészeket szigorúan el kellett takarni. Késő tavasszal is maximum térd alatt látszódhatott ki a lábuk.


Estig sorolhatnám mennyi szabály volt.

Vallási suliról van szó.

2021. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%
Unokahúgom nemrég kérdezett az ilyenek miatt. Hogy tényleg vannak-e országok ahol a lányok összeházasodnak. Utánna, hogy szeret engem de nem akarja, hogy összeházasodjunk és haragszom-e rá. Ezt egy 8 éves gyerektől. Elvileg suliban hallott ilyeneket. De minek ekkora zavart okozni? Miért kell ilyeneket magyarázni, hogy utánna zavartan, szégyenkezve ilyeneket kelljen kérdeznie? Csak remélni merem, hogy sikerült rendesen elmagyarázni neki amit úgy tűnik, hogy kihagytak.
2021. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
43%
Az a baj ezzel az egésszel, hogy az ellenzők azt hiszik, hogy egy ilyen előadás úgy zajlik, hogy reklámozzák és úgy állítják be, mint követendő példa. A valóságban viszont ez beszélgetésekről szól, aminek az a célja, hogy aki esetleg érintett, az emiatt ne érezze rosszul magát az életben.
2021. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
19%
Tok egyszeruen nem lehet felfogni? Ha valaki 'furcsasagokat' csinal a gyerekemmel ... legyen az tanar vagy egy LMBTQ erzekenyito ... kihuzom a belet a szajan!!! Es ez nem vicc. Pont!
2021. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
21%
Erre Viktortának kellene magyarázatot adni, vagy az érintett haverjainak.
2021. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!