Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha lmbtq szervezet...

Miért baj ha lmbtq szervezet tart előadást általános és középiskolában, van arra esély hogy MZP meg fogja engedni?

Figyelt kérdés
Szerintem a gyerek is tudja miért fontos az lmbtq, igenis tudjanak róla és nem baj ha egy gyerek máshogy érez
2021. okt. 29. 12:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem a szülője mondja ezt el neki? Mi köze az iskolának hozzá?
2021. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1. Miért nem a szülő mondja el a Mohácsi csatát.... mert erre valók a szakemberek
2021. okt. 29. 12:53
 3/32 anonim ***** válasza:
31%

Azért baj, mert nem az LMBT a természetes állapot. Isten azért teremtette a férfit és a nőt, hogy együtt háljanak és szaporodjanak.


A homoszexualitás és a transzneműség tökéletlenségek, amiket a Bukás okozott, amikor Ádám és Éva ettek a tiltott gyümölcsből. Ezt a tökéletlenséget pedig nem ünnepelni, meg reklámozni kell, hanem nem bántani őket, de nem is propagálni.

2021. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Azert baj, mert nincsenek benne a nemzeti tantervben ... ennek ellenere nyomulnak. Nyissanak egy kulon helyseget es erzekenyitsenek ott ha valaki magatol odamegy ... de ne nyomuljanak be az iskolakba!!! NE!!!
2021. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%

2. Miért az almát hasonlítod a körtével?


A mohácsi csata a történelem része, a másik pedig egy ember magánügye. A szexuális felvilágosítás is a szülő dolga kell(ene), hogy legyen, nem pedig az iskoláé. Amikor én gyerek voltam, és láttam egy meleg párt, anyukám elmagyarázta, hogy van olyan, hogy két azonos nemű is szereti egymást. Kész, túl volt tárgyalva. Mit szeretnél még ezen magyarázni? Ismerje meg a gyerek a 356 db nemet, meg az egyéb felesleges dolgokat, hogy nehogy megsértsen egy transzgender-meleg-bi-queer női testbe született férfit azzal, hogy leuramozza?

2021. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%
Azert mert nem kell bantani a szerencsetlen melegeket ... attol meg a buksijukat sem kell simizni. Ha a ratyikat megengednek, akkor holnap a perverzek es szadistak is jelentkeznenek, hogy ok is erzekenyiteni szeretnenek. Hagyjuk mar ezt a sok elfogadast ... Spartaban az ilyeneket lehajitottak a Tajgetoszrol!!!
2021. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%

Semmi szükség erre!

Anno , amikor siheder koromban érdekelt a téma, ott voltak a szülők, a bátyám, az iskolai haverok.... érdekes minden féle érzékenyítés nélkül normális szexuális fejlődésen mentem keresztül.

A másik, az én gyermekemet akárki, akárhogyan ne akarja érzékenyíteni... bocsánat, de én szeretném bá saját gyermekem testi, lelki és szexuális fejlődését " irányítani"! Végülis az én gyerekem, az én felelősségem.

2021. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
42%

"a másik pedig egy ember magánügye"

Miért, hogy iszok-e kávét meg energiaitalt, vagy hogy cigizek-e, az nem a magánügyem? Mégis tartottak mindegyikről előadást, amin ott kellett lenni. Oké, ne legyen LMBTQ, de akkor se a cigiről, se a drogról, se az energiaitalról ne tartsanak semmit, sima szexuális felvilágosítás se legyen sehol, mert ez mind az emberek magánügye. Jelenleg úgy néz ki a helyzet, hogy van x dolog amiről tarthatnak felvilágosítást, és a kormányra hasraütéssel rábökött egyre, hogy na, ezt innentől nem lehet. Ez itt a nagyobb probléma.

2021. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
Afganisztanban most is lehajitjak ... csak a haztetorol :)
2021. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
8, egészségkárosító dolgokról miért baj, ha van előadás? Megint almát a körtével.
2021. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!