Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kiharcolják a pedagógus...

Kiharcolják a pedagógus szervezetek, hogy ne nyissanak a középiskolák?

Figyelt kérdés

Vegzos vagyok, es enyhen szolva felb.sz, hogy november ota az utolso evem megint csak a 4 fal kozott toltom es elvettek a gimis eveimbol masfelet. En szeretnek bemenni utolso 2 hetre atbeszelni az erettsegit utoljara szemelyesen a tanaraimmal, es atelni utoljara milyen gimisnek lenni.

Szerinted kihisztizik hogy megse nyissanak?


2021. ápr. 7. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Remélem, nem.
2021. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%
Bár mondjuk a hisztizést kicsit lealacsonyítónak tartom, de igen valószínűleg lesz ellenvélemény az intézkedéssel kapcsolatban, viszont nem hinném, hogy ez bármit is befolyásolna.
2021. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
2021. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem cikk linkelgetest kertem, tudom hogy ellenkeznek, le is irtam a kerdesemben
2021. ápr. 7. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
#4 Csakhogy nemcsak a tanárok hanem a diákok is ellenkeznek.
2021. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja, egy diakszervezet. Engem es jo sok mas diakot nem kerdeztek meg. Ahogy sok tanar is bemenne mar tanitani.

PDSZ egy vicc, csak a tanarok ellen hergeli kb az embereket

2021. ápr. 7. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

#6 De amúgy ha annyira át akarod élni milyen gimisnek lenni miért nem buksz meg valamiből és akkor járod újra?

Nekem nincs kedvem érettségi előtt megfertőződni.

2021. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Maradj otthon akkor igazolassal. Nem olyan nehez.
2021. ápr. 7. 15:45
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

#7: Máshova nem jársz amúgy ahol megfertőződhetnél? Egy éve a négy fal közt ülsz és senkivel nem talàlkozol?

Mert szerencsés vagy ha csak a suliban kaphatod el...

2021. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
33%

9

Nem arról van szó, hogy csak a suliban lehet elkapni. Ugyanúgy meg lehet fertőződni nyilván boltban is. De kisebb eséllyel. A boltokban kötelező a maszkhasználat és négyzetméterenként egy ember tartózkodhat bent. Az iskolákban meg egy tanteremben készülnek összezsúfolni 30 gyereket, és a maszkot sem kötelező hordaniuk, csak a folyosókon. Valamint az iskolanyitással együtt jár, hogy a kollégiumokat is nyitni kell, és tömve lesznek a közlekedési eszközök a bejárósokkal. A gyerekek pedig hazaviszik a vírust a szülőknek, akik közül még nincs mindenki beoltva.

2021. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!