Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik Orbán-kormány eredmény...

Melyik Orbán-kormány eredmény hozta a legeslegnagyobb pozitív változást az életedbe?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Rezsicsökkentés (és hogy emellett kitart, bárhogy is szeretne kiszúrni az emberekkel Brüsszel)
Határaink védelme, a migránsok távol tartása asszonyainktól és gyeremekeinktől
Munkahelyteremtés, a fizetések drasztikus emelése, a Gyurcsány-rezsim munkanélküli/alulfizetett rendszere után
Az igazságos nyugdíjrendszer, a Gyurcsány által eltörölt 13. havi nyugdíj visszaadása, jutalmazás minden gazdasági növekedésnél
Gyermekeink védelme a pedofiloktól és az LMBTQ-propagandától
CSOK/babaváró/nagycsaládosok autóvásárlása stb.
Családok támogatása az SZJA visszafizetésével/ SZJA mentesség sok hölgynek
Az egészségügy folyamatos rendbetétele (béremelésekkel, fejlesztésekkel, kórházfelújításokkal pl.)
Az ország 2010-ig pusztuló látképének rendbetétele, fontos épületek felújítása, méltó életkörülmények megteremtése
A fiatalok támogatása (pl. 25 év alatti adómentesség, "Gyere haza, fiatal!" program, családalapítás és lakásvásárlás nagyban könnyítése)
27 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Maga az, hogy Viktorta 11 éve még mindig leválthatatlan maradt.
2021. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
"Jó-jó... De mit adtak nekünk a rómaiak?!" 😀
2021. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Vicces troll vagy, kérdező.
2021. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
ó ezek az elnyomó lómaiak
2021. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Mindegyik.
2021. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Én leginkább a mínusz 5000 milliárdos állam kasszát köszönöm Viktornak, ami miatt os az infláció akár 2023 végééig változatlan marad, és a kimagasló 5,3% rekord se hangzik rosszul.


A kerítésről és a 25 év alattiak adómentességéről csak annyit, hogy mind a kettő a Jobbik ötlete volt.


Annak is örülök, hogy minden Fideszes milliárdos, és, hogy Orbán összes haverja gazdagabb mint bárki az országban, és azért is hálás vagyok amiért felvásárolják az egészet, a gyorsforgalmi utaktól kezdve a Balatonon át mindenig.


Azért az eredményükért is hálás vagyok, hogy a "közmédia" hivatalosan is Fideszes propaganda gépezet, a demokráciánk tökéletesen működik, a köztévé minden nap csak a hazug propagandát nyomatja ezerrel, az ellenzék minden lépését támadja, de azért is hálás vagyok amiért a példa értékű demokráciában legalább 4 évenkénti 10 percet kapnak.


Annak is örülök, hogy a politikai vita kultúra halott hivatalosan is.

Nem csak civilek között, de politikusok közt se lehet érdemi vitát hallani, mivel minden Fideszes, minden vitában ugyanazokat mantrázta. (Gyurcsány, Soros, Migráncs)


Az is pozitív dolog, hogy a gyerekek soha az életükbe nem hallottak ennyit a melegekről, és az is jó dolog, hogy a melegekről úgy beszélnek a köztévében mintha nem is emberek lennének.


Ezeket akár még órákig sorolhatnám, de azért is hálás vagyok, amiért Orbán belátta, hogy elszúrta a Covid elleni védelmet, és elnézést kért attól a 30 ezer csalódtól, akik miatta veszítették el hozzájuk tartozójukat.


A 13. havi nyugdíjat nem Gyurcsány vette el, hanem Bajnai (a Fideszesek azt se tudják, hogy ki), és akkor pont egy világ válság közepén voltunk, eléggé siralmas, hogy 12 év kellett ahhoz, hogy vissza adják.

2021. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Mindegyik
2021. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Én pl az egykulcsos adónak speciel örülök, de sok mást nem tudnék mondani.
2021. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk a Csok kimondottan rendbe hozta az életem, volt egy nagyobb kölcsönöm amire a fizetésem jórésze elment, a csoknak köszönhetően a régi lakást el tudtuk adni amiből a kölcsönt le fizethettem és magából a csokból vettünk egy másikat közelebb a munkahelyemhez így nem kell autóznom sem
2021. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

"Az ország 2010-ig pusztuló látképének rendbetétele, fontos épületek felújítása, méltó életkörülmények megteremtése"


Micsoda?! 2010 óta egyre kevésbé kaszálnak az utak mellet, csak a nagyobb utak széleit!


Nézd meg a streetview alkalmazásban az útjainkat a mostani években és (ha van régebbi, pl. 2011-es kép, akkor) nézd meg egy évtizeddel ezelőtt!

2021. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!