Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy egyesek...

Az miért van, hogy egyesek felháborodnak azon, hogy Szabó Tímeát felpofozza egy szenilis nyugger, de amikor a miniszterelnökünket egy alkoholista az teljesen rendben van?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 12:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Nem az EU-ban kezelik hülyegyerek szintjén, hanem max az EU-nak egy apró pontján, az Európai Parlamentben, 1-2 öltönyös majom. És igen, ez ezeket az öltönyös majmokat minősíti."

Dehogynem, csak nem mindenki ilyen barátságos. Nézd csak meg, hogy nyilatkoznak az Eu nem szélsőjobbos politikusai Orbánról és Magyarországról.


"Egy ilyen, másokkal rendszeresen tiszteletlenkedő, jóval idősebb bácsinak azért mégsem lehet tréfálkozva visszaütni, mert mástól hülyén jönne ki, ha egy trottyost pofozgat. Junckertől meg már megszokták, amúgyis alkoholistának nézik a legtöbben."

Akkor miért írtad ki a kérdést? :D Ha tényleg nem érdekelne, akkor nem foglalkoznál vele. Vén hülyék mindenhol vannak.


"Orbán mit lopott el? Mennyit? Hol van ez az összeg? Ez az összeg hogyan aránylik az ország költségvetéséhez?"

Az ország vagyonát ("elvesztette közpénz jellegét"). A teljes összeget nem tudom, de Mészáros Lőrincnél van belőle 407,7 milliárd Ft. Ez a teljes GDP kb. 1%-a. Ez így nem tűnik soknak, de hidd el, brutális összeg. Hogy az Eliosba mennyi lopott pénzt kapott, fene tudja.


"Tehát csak olyan dolgokat tudsz felhozni, hogy mit nem csináltak, amit egyébként lehet hogy csinálnának, ha abban a helyzetben lennének?"

Mivel nem voltak hatalmon, nehéz mást. Ha hatalmon lesznek és szétlopják az országot, ígérem nem tartom majd őket se többre.


"“Medgyesi Péter. Mit tudott felmutatni?”


Semmit, meg is lett puccsolva.



“Gyurcsány Ferenc. Legitimen megválasztott vezető.”


Nagyszerű showman, ezt tudta felmutatni, el is bukott."

És megválasztották őket? Igen. Tehát nem számított, mennyire jó vezetők.


"Nem mondtam ilyet. Azt mondanám, hogy nem kizárólag az ismérve. Kim-Dzong Unnal szinte biztos nem viselkednének így az EU-ban. Ez már jó vezetővé teszi őt, és az összes zsarnokot, aki gulágba záratna bárkit is, aki ferdén néz rá?"

Kim-Dzsung Unnal nem állnak szóba az EU-ban, mivel nincs hozzá közük, és egy népnyűző, népírtó zsarnok.

Orbán csak ennek a papírmaséja.


"Hát Orbánról minden eszembejut csak az nem, hogy tutyimutyi, vagy lúzer lenne. Sokan szeretnének akkora lúzerek lenni."

Itthon nem az. Ezt írtam később.


"Ha keménykednek vele, akkor ne keménykedjen vissza? Ilyenkor az a baj, hogy visszakeménykedik, amikor meg nem keménykedik vissza akkor az a baj?"

Junckerrel is milyen kemény volt :D


Egyébként Orbán EU megítéléséről: emlékszel, mikor mondta a legendás "mi soha sem vetemednénk arra" mondatot, és kiröhögték? :D

2021. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#21

“Nézd csak meg, hogy nyilatkoznak az Eu nem szélsőjobbos politikusai Orbánról és Magyarországról.”

Nem érdekel, hogy az EU-s politikusok mit és hogyan nyilatkoznak. Nézd meg az EU állampolgárait, hogy ők hogyan nyilatkoznak Orbánról és Magyarországról.


“Akkor miért írtad ki a kérdést? :D Ha tényleg nem érdekelne, akkor nem foglalkoznál vele.”

Én azzal foglalkozom, hogy miért van az, hogy amikor Szabó Tímeát pofozza fel valaki, akkor az felháborítja az ellenzékieket, gyűlöletkampány, diktatúra, stb, de amikor a “diktátor” miniszterelnök kap egy saller (mégha csak poénból is) azon miért nem botránkoznak meg?


“A teljes összeget nem tudom, de Mészáros Lőrincnél van belőle 407,7 milliárd Ft. Ez a teljes GDP kb. 1%-a.”


Ebből a 407,7 milliárdból mennyi figyel a bankszámlán, és mennyi tevődik össze vállalkozások értékéből, amik több ezer embernek adnak munkát?

Ebből a 407,7 millárdból mennyi a tényleges lopás?

Ha Mészáros felépít 20 milliárdért egy autópályát, akkor abból a 20 milliárdból mennyi lett ellopva? Egy vérben forgó szemű ellenzéki nyugger azt mondaná, hogy minda 20, ahogyan most te is a 407,7 millárdra, hogy minda a 407,7.

Na de az az autópálya csak elkészült és a rajta dolgozók is ki lettek fizetve. Hogy sikerült ez, ha el lett lopva mindahúsz? Ingyen nem épült volna fel akkor sem, ha nem Mészárost bízzák meg. Lehet, hogy Mészáros helyett valaki más 15 milliárdért csinálta volna meg, csak annyival szarabbul. Lehet, hogy valaki ugyanolyan minőségű munkát elvégzett volna 19,5 milliárdért. Ebben az esetben lehet azt mondani, hogy 0,5 milliárd lett ellopva. Korruptak, igen, hogy Mészáros nyer ennyi közbeszerzést, de nem tudni, ha nem lenne Mészáros, és az ő cégei által elvégzett munkákat másnak kifizetik ki, akkor az mennyibe fájt volna 407,7 milliárd helyett? 400 millárd? 380, 350, 300, 200? Te most lopás gyanánt 407,7 milliárdot emlegetsz, tehát a te álláspontod szerint 0 Ft-ba fájt volna.


“Mivel nem voltak hatalmon, nehéz mást. Ha hatalmon lesznek és szétlopják az országot, ígérem nem tartom majd őket se többre.”

Mivel azt sem nagyon tudod altámasztani, hogy szét lett lopva az ország, legyél egy kicsit elnézőbb Viktorral!

Amúgy meg a 4-es metrónál, aminek az ára varázslatos módon a kiinduló ár több, mint 3-szorosára nőtt, több, mint 160 milliárdot nyúltak le, és ez még a Fidesz éra előtt volt, és annak a regnálása alatt nyúlták le ezt a pénzt, aki mellett Karácsony és Jakab áll.


“És megválasztották őket? Igen. Tehát nem számított, mennyire jó vezetők.”

Hogyan is számíthatna, hogy mennyire jó vezetők, ha még nem is vezették az országot, és úgy nyertek? Egyszeri alkalommal még el lehet ezt játszani jó marketinggel, üres ígéretekkel, de ahhoz, hogy 1-2-3 ciklust követően is ott maradj, ahhoz már kevés a jó marketing, ott már azért mutatni is kell valamit.


“Itthon nem az. Ezt írtam később.”

Itthon nem. De mindenki számára van hely, ahol ő a király, és vannak helyek, ahol egy csicska. Ja nem, olyan hely nincs mindenkinek ahol király, de garantáltan lehet mindenkit olyna helyzetbe hozni, ahol becsicskul.


“Egyébként Orbán EU megítéléséről: emlékszel, mikor mondta a legendás "mi soha sem vetemednénk arra" mondatot, és kiröhögték? :D”

Emlékszem. :) Arra is amikor le Liar-ezték, meg amikor saját magát röhögte ki, hogy “Én egy demokratikusan megválasztott miniszterelnök vagyok”.

Na de kik röhögték ki? Nem a komplett EU, hanem pár EU-s bürokrata. Ha felmész YT-re az Orbános videók alatt szinte csak pozitív kommenteket látsz róla. Nem úgy látom hogy rossz lenne az EU-s megítélése.

2021. okt. 11. 19:58
 23/24 anonim ***** válasza:

"Nem érdekel, hogy az EU-s politikusok mit és hogyan nyilatkoznak. Nézd meg az EU állampolgárait, hogy ők hogyan nyilatkoznak Orbánról és Magyarországról."

Nagy része magasról lecsinál minket. Te mikor beszéltél utoljára Luxemburg kormányfőjéről?


"Én azzal foglalkozom, hogy miért van az, hogy amikor Szabó Tímeát pofozza fel valaki, akkor az felháborítja az ellenzékieket, gyűlöletkampány, diktatúra, stb, de amikor a “diktátor” miniszterelnök kap egy saller (mégha csak poénból is) azon miért nem botránkoznak meg?"

Mert az egyik azért történt meg, mert egy magát nagy vezetőnek gondoló embert helyretettek, míg a másik azért, mert a közéletben természetes elintézi móddá vált (hála a Fidesz gyűlöletkampányának), hogy a politikai riválisokat meg lehet verni. Ott volt a srác, aki késsel vágta meg az SZFE maszkos lányt. Ő is remek példa.


"Ebből a 407,7 milliárdból mennyi figyel a bankszámlán, és mennyi tevődik össze vállalkozások értékéből, amik több ezer embernek adnak munkát?"

Amit lopott pénzből csinál.


"Ha Mészáros felépít 20 milliárdért egy autópályát, akkor abból a 20 milliárdból mennyi lett ellopva? Egy vérben forgó szemű ellenzéki nyugger azt mondaná, hogy minda 20, ahogyan most te is a 407,7 millárdra, hogy minda a 407,7."

Ha 3 milliárdból is kijött volna (hasamra ütök) akkor 17 milliárd.


"Mivel azt sem nagyon tudod altámasztani, hogy szét lett lopva az ország, legyél egy kicsit elnézőbb Viktorral!"

Az én véleményem nem számít. A bíróságot kérleld.


"Amúgy meg a 4-es metrónál, aminek az ára varázslatos módon a kiinduló ár több, mint 3-szorosára nőtt, több, mint 160 milliárdot nyúltak le, és ez még a Fidesz éra előtt volt, és annak a regnálása alatt nyúlták le ezt a pénzt, aki mellett Karácsony és Jakab áll."

Én Márki-Zayt támogatom. Neki ehhez nem sok köze volt.


"Hogyan is számíthatna, hogy mennyire jó vezetők, ha még nem is vezették az országot, és úgy nyertek? Egyszeri alkalommal még el lehet ezt játszani jó marketinggel, üres ígéretekkel, de ahhoz, hogy 1-2-3 ciklust követően is ott maradj, ahhoz már kevés a jó marketing, ott már azért mutatni is kell valamit."

De én sosem a hatalomban maradásról, hanem a megválasztásról írtam ugyebár...


"Emlékszem. :) Arra is amikor le Liar-ezték, meg amikor saját magát röhögte ki, hogy “Én egy demokratikusan megválasztott miniszterelnök vagyok”.


Na de kik röhögték ki? Nem a komplett EU, hanem pár EU-s bürokrata. Ha felmész YT-re az Orbános videók alatt szinte csak pozitív kommenteket látsz róla. Nem úgy látom hogy rossz lenne az EU-s megítélése."

Hát persze hogy nem :) A vallásosak elfogultak a bálványuk felé.

2021. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

#23

“Nagy része magasról lecsinál minket.”

Akkor ebben az esetben meg miféle EU-s megítélésről beszéltél Orbánt illetően? A legtöbb ember se nem bohócnak, se nem királynak nem tartja, hanem egyszerűen csak leszarja.

De az a pár, akit meg izgat valamennyire a téma, pozitív felhanggal emlegeti Vityut, ez tény.


“Te mikor beszéltél utoljára Luxemburg kormányfőjéről?”

Az ex-kormányfőjéről nemrégiben is volt szó, a jelenlegit meg magasról lecsinálom. :)


“Mert az egyik azért történt meg, mert egy magát nagy vezetőnek gondoló embert helyretettek…”

Az egyik azért történt meg, mert tapló vén ember nem tudja hogyan illik viselkedni.


“…míg a másik azért, mert a közéletben természetes elintézi móddá vált (hála a Fidesz gyűlöletkampányának), hogy a politikai riválisokat meg lehet verni.”

Én abban sem vagyok biztos, hogy megtörtént esetről van szó, de egyáltalán nem természetes, alig hallani olyanról, hogy a politika miatt összeverekedtek volna. Ellenben 2010 előtt bőven balhéztak a politika miatt az emberek.

Amúgy miféle gyűlöletkampányról beszélsz? Kiket gyűlölnek jobban a Fidesz óta, mint azelőtt? Elkezdték jobban gyűlölni a melegeket. Mindig is undorodott tőlük az átlag ember. A cigányokat utálják jobban netalántán? Őket is utálták mindig. A Magyar Gárda és a Betyársereg melyik párthoz kapcsolódik? Láttál te már egy mai Pride-ot, meg egy szoci korabelit? Az utóbbiból lett paradicsomdobálás és tömegverekedés.


“Amit lopott pénzből csinál.”

Kitől lopta el? Mennyit? Hány százalékát? Fogalmad nincs.


“Ha 3 milliárdból is kijött volna (hasamra ütök) akkor 17 milliárd.”

Akkor igen, de nem tudjuk, hogy 3 milliárdból jött volna ki, vagy 19,3-ból.


“Én Márki-Zayt támogatom. Neki ehhez nem sok köze volt.”

Az egy jó döntés.


“De én sosem a hatalomban maradásról, hanem a megválasztásról írtam ugyebár..”

Az is megválasztás, ha 2., 3. ciklusába választják meg az embert.


“Hát persze hogy nem :) A vallásosak elfogultak a bálványuk felé.”

Külföldi tartalmú videókról írtam, alattuk külföldi kommentelőkkel. Se nem balos, se nem jobber oldal, hanem YT. Tehát a külföldi EU-s megítélése egyáltalán nem rossz.

2021. okt. 11. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!