Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány mikor lett alkoholista?

Gyurcsány mikor lett alkoholista?

Figyelt kérdés
A 2010-es vereség viselte meg hogy a pohárhoz nyúl? Vagy más? Mert csak az elmúlt pár évben látni róla olyan felvételeket amin erősen valószínű hogy részeg.

2021. szept. 4. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Még orbánnal kezdett vedelni a KISZ-ben.
2021. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, hogy egy csapásra lett az, fokozatosan.

A 2006-tól kezdődő kudarcai voltak a kezdőlöket. Aztán az elmúlt tíz évbem fokozatosan egyre jobban az lett annak hatására, hogy politikaiag már nem rúghat labdába.

2021. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy viselte meg a 2010-es vereség. Addigra már nagyon megszedte magát pénzzel.
2021. szept. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Persze higgyetek csak, hogy siman pias ... pedig massziv szerhasznalo (kokaint keveri az LSD-vel) :)))))
2021. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
"kigyok-kigyoznak!" - ilyeneket csak a drogos ismeroseim szoktak mondani a Hos utcaban! :))))) Amikor a 'bika' felokleli oket.
2021. szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Kb. tizenéves korában, amikor az apját börtönbe csukták biciklilopás miatt.
2021. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Lecserélte "öregecskedő" feleségét a fiatal bombázó apró-lánykára, és utólag kiderült, hogy Dobrev akkoriban egy éppen csak növekvőfélben lévő dromedár volt. Ha egy ilyen "szépség" mellett kellene minden nap ébrednem, tuti már hajnal négykor én is benyomnék egy kétdekást.

Én más okát nem látom miért is inna. Üzleti életben megy a szekér, a politikában a baloldalon ő fingja a passzát szelet, kizárásos alapon marad a magánéleti probléma. Klárikától már meg se tud szabadulni, mert már régen a fejére nőtt, és a kalapot is már jó ideje ő hordja.

2021. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Alkoholista lett?
2021. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
#8: Hát, én is gondolkoztam azon, hogy mindig is az volt, vagy csak lett, de gondolom, hogy az anyatej nem tartalmazott alkoholt, szóval remélhetőleg úgy nőtt fel mint bármelyik másik kisgyerek.
2021. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Apránként, mint mindenki.
2021. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!