Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy egyesek...

Az miért van, hogy egyesek felháborodnak azon, hogy Szabó Tímeát felpofozza egy szenilis nyugger, de amikor a miniszterelnökünket egy alkoholista az teljesen rendben van?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 12:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Jah, Juncker megpaskolta az arcát, mint jó atya a hülyegyerekét, mert ez köztük a különbség. Viszont Szabó Tímeát konkrétan megtámadták, míg Orbán egy "nagy hülye vagy fiacskám, de azért szeretlek" taslit kapott.
2021. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#11

Ja, a mások arcát is előszeretettel fölényeskedve paskolgató alkesz Juncker volna itt a jóatya? Orbán meg a hülyegyerek? Mégis miféle viselkedés ez a demokrácia fellegvárában? Szerintem elfogadhatatlan, hogy egy politikus egy másik politikussal így viselkedjen kamerák százai előtt. Persze akkor sem, ha nem forognak a kamerák, kivétel ha tényleg baráti gesztusról van szó, de az ő viszonyukba kétlem, hogy belefér ez.

Az is elfogadhatatlan, ha Szabó Tímeát megtámadták, ez nem is kérdés. Ahogyan az is az lett volna, ha a nénitől egy Juncker-féle atyáskodó pofont kapott volna Tímea, hogy "hol voltál a zsidók deportálásánál?" Csak azt nem értem, ha a Tímeás eset olyan borzasztó, az Orbán-Junkcer miért nem az?

2021. okt. 10. 18:46
 13/24 anonim ***** válasza:

"Ja, a mások arcát is előszeretettel fölényeskedve paskolgató alkesz Juncker volna itt a jóatya? Orbán meg a hülyegyerek?"

Tömören: igen.


"Csak azt nem értem, ha a Tímeás eset olyan borzasztó, az Orbán-Junkcer miért nem az?"

Nézd, találkozzunk. Először adok neked egy taslit, utána teljes erőből megütlek. Majd eldöntöd, van-e különbség.

2021. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13

"Tömören: igen."

Tehát elfogadható, ha egy magát jóatyának képzelő politikus fölényeskedve paskolgatja más politkiusok arcát. Az ellen lenne kifogásod, ha Orbán paskolgatná Karácsonyét, vagy Jakabét?


"Nézd, találkozzunk. Először adok neked egy taslit, utána teljes erőből megütlek."

Nem tudom, hogy a vénasszony teljes erőből ütötte-e meg, de úgy vélem, hogy egy ilyen nyuggernél a teljes erőből pofán csapás során nem veszítenék túl sok HP-t.

Nézd, előbb legyünk mindketten befolyásos politikusok. Menjünk el valami sajtótájékoztatóra. Ott adjál egy megszégyenítő tockost a kamerák előtt, majd a kezemet fogva vezess le a színpadról.

Azt fogom kívánni, hogy inkább lennél valami mezei nyugger, aki a nyílt utcán pofán basz, csak ne lássa senki más.

2021. okt. 10. 19:19
 15/24 anonim ***** válasza:

"Tehát elfogadható, ha egy magát jóatyának képzelő politikus fölényeskedve paskolgatja más politkiusok arcát. Az ellen lenne kifogásod, ha Orbán paskolgatná Karácsonyét, vagy Jakabét?"

Igen, lenne.


"Nézd, előbb legyünk mindketten befolyásos politikusok. Menjünk el valami sajtótájékoztatóra. Ott adjál egy megszégyenítő tockost a kamerák előtt, majd a kezemet fogva vezess le a színpadról."

Nekem van gerincem, ez ott kizáró tényező. Egyébként meg, ha ezt megtehetem veled, azzal igazolod, hogy alkalmatlan vagy vezető politikusnak.

2021. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15

"Igen, lenne."

Miért lenne kifogásod ellene?


"Egyébként meg, ha ezt megtehetem veled, azzal igazolod, hogy alkalmatlan vagy vezető politikusnak."

Mivel demokrácia van az alkalmasságot a lakosság dönti el, nem az, hogy egy tapló hogyan viselkedik veled.

2021. okt. 10. 20:57
 17/24 anonim ***** válasza:

"Miért lenne kifogásod ellene?"

Hogy Orbán az én szememben sokkalta kevesebb, mint Karácsony vagy Jakab. Innentől egy kisebb játszaná az atyáskodást egy nagyobbal. Az okosnak jól áll, ha hülyéskedik, de a hülyének rosszul, ha okoskodik. Az "alkoholista" Juncker fényévekkel Orbán felett van, kb. minden tekintetben.


"Mivel demokrácia van az alkalmasságot a lakosság dönti el, nem az, hogy egy tapló hogyan viselkedik veled."

Az alkalmasságnak nincs köze a választás eredményéhez, az inkább a marketingen múlik. Ha valakit így leiskolázhatnak büntetlenül, következmények nélkül, az szerinted egy határozott, kemény vezető? Juncker csodásan prezentálta, milyen az, ha Viktor urunk nem a saját, feltétel nélküli híveiből álló csoporttal találkozik, hanem egy olyan politikussal, aki felett nincs hatalma. Európa egyik nagy befolyású nemzetének vezetője úgy kezelte, mint egy hülyegyereket, amit ő bárgyú mosollyal tűrt.

2021. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17

"Hogy Orbán az én szememben sokkalta kevesebb, mint Karácsony vagy Jakab."

Tehát ennyi a problémád, hogy többre tartod őket, és ha ők esetleg többek, akkor már megengedett is, hogy paskolgassa az emberek arcát? Nem lehet, hogy ez inkább Juncker az, aki ezzel a viselkedéssel önmagát minősíti? Nem Vityu volt az egyetlen, akit felpofozott.

Megkérdezhetem, hogy miért tartod többre Karácsonyt, Jakabot, mint Orbánt?


"Az alkalmasságnak nincs köze a választás eredményéhez, az inkább a marketingen múlik."

Valamit azért fakítani is kell, anélkül mit sem ér az egész.


"Ha valakit így leiskolázhatnak büntetlenül, következmények nélkül, az szerinted egy határozott, kemény vezető?"

Nem. De ő ezt nem mondta magáról soha. Az ellenzék akarja őt diktátornak beállítani.

2021. okt. 10. 23:48
 19/24 anonim ***** válasza:

"Tehát ennyi a problémád, hogy többre tartod őket, és ha ők esetleg többek, akkor már megengedett is, hogy paskolgassa az emberek arcát?"

Nem. De nem is tették. És még mindig elfogadhatóbb, mint ha egy kevesebb ember tenné ezt.


"Nem lehet, hogy ez inkább Juncker az, aki ezzel a viselkedéssel önmagát minősíti? Nem Vityu volt az egyetlen, akit felpofozott."

Tehát Orbánt nem minősíti, hogy hülyegyerek szintjén kezelik az EU-ban? Ez nagy szerencse...


"Megkérdezhetem, hogy miért tartod többre Karácsonyt, Jakabot, mint Orbánt?"

Nem lopta szét egyik sem az országot.

Nem korruptak úgy, hogy magukat kereszténynek hazudják.

Van még, de ha csak ez a kettő lenne, az is meggyőzött volna.


"Valamit azért fakítani is kell, anélkül mit sem ér az egész."

Medgyesi Péter. Mit tudott felmutatni?

Gyurcsány Ferenc. Legitimen megválasztott vezető.

Orbán Viktor. 2010-ben még legitimen megválasztott vezető volt.

Ezek egyike sem volt jó vezető. Egy dolgot tudtak felmutatni, egy hatásos marketing stratégiát, amit nem ők írtak meg.


"Nem. De ő ezt nem mondta magáról soha. Az ellenzék akarja őt diktátornak beállítani."

Tehát szerinted a határozottság nem a jó vezető ismérve. Ebben sajnos nem értünk egyet. Szerintem a tutyimutyi lúzerség kifejezetten rossz vezetőt sejtet. (Persze ha valahol ő a király, rögtön keménygyerek lesz.

2021. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#19

“Tehát Orbánt nem minősíti, hogy hülyegyerek szintjén kezelik az EU-ban? Ez nagy szerencse...”

Nem az EU-ban kezelik hülyegyerek szintjén, hanem max az EU-nak egy apró pontján, az Európai Parlamentben, 1-2 öltönyös majom. És igen, ez ezeket az öltönyös majmokat minősíti.

Egy ilyen, másokkal rendszeresen tiszteletlenkedő, jóval idősebb bácsinak azért mégsem lehet tréfálkozva visszaütni, mert mástól hülyén jönne ki, ha egy trottyost pofozgat. Junckertől meg már megszokták, amúgyis alkoholistának nézik a legtöbben.


“Nem lopta szét egyik sem az országot.”

Orbán mit lopott el? Mennyit? Hol van ez az összeg? Ez az összeg hogyan aránylik az ország költségvetéséhez?

Tehát csak olyan dolgokat tudsz felhozni, hogy mit nem csináltak, amit egyébként lehet hogy csinálnának, ha abban a helyzetben lennének?


“Medgyesi Péter. Mit tudott felmutatni?”

Semmit, meg is lett puccsolva.


“Gyurcsány Ferenc. Legitimen megválasztott vezető.”

Nagyszerű showman, ezt tudta felmutatni, el is bukott.


“Orbán Viktor. 2010-ben még legitimen megválasztott vezető volt. Ezek egyike sem volt jó vezető. Egy dolgot tudtak felmutatni, egy hatásos marketing stratégiát, amit nem ők írtak meg.”

Orbán Viktor legalább fel tud mutatni egy korrekt, elfogadható gazdasági növekedést, ami a környező országok fejlődésével lépést tart, töredékére csökkentette a munkanélküliek számát, az államadósságot is sikerült szinten tartania, vagy enyhén csökkenteni, legalábbis a covid-válságig.


“Tehát szerinted a határozottság nem a jó vezető ismérve.”

Nem mondtam ilyet. Azt mondanám, hogy nem kizárólag az ismérve. Kim-Dzong Unnal szinte biztos nem viselkednének így az EU-ban. Ez már jó vezetővé teszi őt, és az összes zsarnokot, aki gulágba záratna bárkit is, aki ferdén néz rá?


“Szerintem a tutyimutyi lúzerség kifejezetten rossz vezetőt sejtet.”

Hát Orbánról minden eszembejut csak az nem, hogy tutyimutyi, vagy lúzer lenne. Sokan szeretnének akkora lúzerek lenni.


“Persze ha valahol ő a király, rögtön keménygyerek lesz.”

Ha keménykednek vele, akkor ne keménykedjen vissza? Ilyenkor az a baj, hogy visszakeménykedik, amikor meg nem keménykedik vissza akkor az a baj?

2021. okt. 11. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!