Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy egyesek...

Az miért van, hogy egyesek felháborodnak azon, hogy Szabó Tímeát felpofozza egy szenilis nyugger, de amikor a miniszterelnökünket egy alkoholista az teljesen rendben van?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 12:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudtam, hogy Orbán Győző alkoholista. Ő verte Viktort, ezt a miniszterelnök maga is elmondta régebben, forrás:

https://www.youtube.com/watch?v=tFQ9yphPsIo&ab_channel=Besto..


Van erre valami bizonyítékod?

2021. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Mi van?
2021. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 molnarmarcell21 ***** válasza:

A kérdező Junckerre gondolt.

A kettő között a szándék a különbség.

2021. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1

[link]

2021. okt. 10. 13:35
 5/24 anonim ***** válasza:
Szabó Tímea magyar. Le se csinálom, mi történik Franciaországban, én magyar vagyok.
2021. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#3

Mármint milyen különbségekre gondolsz, ami miatt elfogadható a Junkeres eset, az öregasszonyos meg nem?


#5

Orbán Viktor nem magyar?

2021. okt. 10. 16:08
 7/24 molnarmarcell21 ***** válasza:

ma 16:08


Junckeré egy baráti tasli, nyilván neked is van ilyen ismerősöd, aki folyton vállon ver vagy hasonló. Nyilván tahó dolog, de nem rosszindulatú, olyan mint a szájrapuszi, szocializáció kérdése.

2021. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7

Igen van, akivel vállon verjük egymást, és nem arcon.

Az öregasszony egy senki. Demens, megkeseredett, megháborodott, franc tudja lehet valami mentális betegsége is volt. Kamerára sem lett véve a dolog, ellen Tímea felrakta a félkegyelmű arcképét az oldára, akit ki tudja milyen atrocitás érhet majd egy másik félkegyelműtől, ha felismeri.

Junker egy befolyásos brüsszeli bürokrata, az ő pozíciójában lévő embertől százszorosan elfogadhatatlanabb egy ilyen viselkedés. Mégha nem is volt erőszakos, és lehet poénnak szánta, akkoris lekezelő és megalázó, főleg a kamerák kereszttüzében. Kétlem egyébként, hogy baráti szándék lett volna, és jó a viszony kettejük között, Junker is rajta volt Orbán plakátjain.

Kíváncsi vagyok, hogy az ellenzékiek mit szólnának, ha Orbán Viktor egy hasonló szituban lekeverne egy taslit mondjuk Jakab Péternek.

Akkor mekkora diktatúra és jogállamiság tiprás lenne? Ami a Junker-Orbán szituban érdekes módon nem volt, helyette csak nevetés rajta.

2021. okt. 10. 17:20
 9/24 molnarmarcell21 ***** válasza:
Még egyszer: Junckeré nem pofon volt, nem arcon csapás, hanem megpaskolás. Más kategória. Persze ezt nyilván nem fogod elfogadni, úgyhogy szerintem ezt itt le is zárhatjuk.
2021. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9

Hol írtam pofonról, arcon csapásról? Taslit írtam mint te. De akkor legyen megpaskolás, ha egy jobban tetszik. Ez a baráti arcon paskolás taplóság volt és megalázó. Te nem vagy képes ezt elfogadni, csak elbagatellizálod.

Kérdem ismét, ha Orbán ilyet merészelni csinálni Jakabbal, akkor mekkora lenne a hiszti ellenzéki oldalról?

2021. okt. 10. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!