Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kétharmados...

Szerintetek kétharmados többséggel nyeri a fidesz a választást?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 08:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha lepontoztok:) Most már csak mínusz előjelet tehettek oda:)
2021. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

"20# és közben halálra keresi magát. Lehet hogy a magyaroknak fáj ha a szomszédnak egy fuszallal is több van .."


nem fáj, ha tisztességesen megdolgozik érte, mint a legtöbb ember, és nem másokon élősködik, miközben hülyének néz.

2021. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

22# mi számít tisztességes munkának?


Amit két kézzel kaparsz össze? Amiért halálra dolgozod magad??


Nem kérlek szépen. Az is tisztességes pénz kereset, hogy én kiadom az egyik lakásom és utána felveszem a pénzt... Ugyan úgy, mint ahogy fenntartok egy munkasszallot.

Ahogy az is, hogy a pincében bányászok..


Nem tisztességes mert nem a két kezemmel szedem a pénzt?? Szerinted miből van a többi?

Pénz csinál pénzt.

Ha nem tudsz takarékoskodni és így egyszerűsíteni a pénzt, akkor így jártál..

2021. okt. 10. 13:06
 24/26 anonim ***** válasza:

"22# mi számít tisztességes munkának?"


Pl az biztos nem, hogy az EU utal az országnak x milliárd eurót de az Mészáros "úr" számláján landol. Meg az sem, hogy Orbán x milliót tud egy hónapban erre-arra költeni, miközben állitólag 800 ezret kere, és megtakaritása sincs. És igen. Én inkább megdolgozom a pénzemért, inkább leszek egyedül ilyen balfax. De a gyerekemet is erre tanitom. A lakáskiadás más tészta. Azt ha legálisan adod ki, adózol utána tisztességesen, akkor mit bánom én mennyit keresel vele. Legyen szerencséd vele.

2021. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig mindegy miből szerzi az ember a pénzt, amíg a családjának tud enni adni.. 😀

Látom a sok becsülethuszárnak mindig volt mit ennie.

2021. okt. 10. 13:19
 26/26 anonim ***** válasza:
Legyen igy, az a te dolgod. Lopj, csalj hazudj. Csak amikor bukás van, akkor meg a biróságon majd úgy pityeregsz, mint a legtöbb szarevő hisztis senki :D Igazi követendő férfi/nő az ilyen :D
2021. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!