Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter vs Karácsony...

Márki-Zay Péter vs Karácsony Gergely?

Figyelt kérdés
Kit kedveltek jobban?

2021. okt. 6. 19:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
#9 én nem is értem hogy ezt hogy gondolták. Ennyire nincs önkritikájuk?
2021. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Annyira szórakoztató, hogy mindig olyanok szopkodják az egykulcsos adózást, akik csak durván nyerni tudnának egy progresszív rendszerben.
2021. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
#12 Ez amúgy tényleg nagyon durva. Úton-útfélen a progresszív adórendszer ellen ágálnak, miközben az elsöprő többség ezzel jár jól.
2021. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem Karácsony szimpatikusabb.


Miért?

Mert MZP és Karácsony megegyeztek, hogy összefognak.

Abban is, hogy a visszalépő miniszterelnökhelyettes lesz, ha a másik miniszterelnök lesz, és főbb kérdésekben csak egyetértésben hozhatnak döntést.


MZP azt ígérte, hogy visszalép, ha Karácsony nem lép vissza.


Karácsony nem lép vissza, MZP meg visszaszívta a szavát.


Hogy hihetnék abban, hogy a többi megállapodást betartaná, ha Karácsony visszalépne?


A közvéleménykutatók ezt is mondanak, meg azt is, de MZP csak arra hivatkozik, ami neki tetszik, a többire nem.


MZP nemcsak megnyerni nem tudja sem az előválasztás, sem a választást, de még egy új kormányt sem tudna összetartani, márpedig hat pártot kéne összetartania az új miniszterelnöknek. MZP alkalmatlan erre.

2021. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
ezek közül a vs-t választanám
2021. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14 vagyok. Azt el is felejtettem mondani, hogy MZP azzal kezdte, hogyha Karácsony három feltételét megígéri, akkor visszalép.

1. Euro bevezetése (Karácsony érvelésére végül azt mondta, hogy ezt nem azonnal gondolta, hanem amikor lehet, ebben tehát megegyeztek.)

2. Elszámoltatás - Ebben is megegyeztek

3. Alaptörvény semmisségének kimondása - Karácsony erre is nyitott jogi keretek között szakértők bevonásával, és MZP-t tette volna ennek felelősévé.


Ezek után MZP nem lépett vissza, hanem elkezdett izmozni. Innentől értelmezhetetlen az az állítása itt valakinek, hogy Karácsony hátba szúrta MZP-t.

2021. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Márki Zay Péter továbbra sem egy kiforrott személyiség, a programja is kb. csak jelszavakból áll a Fideszéhez hasonlóan.

Másfelől többek között az adózáspolitikája teljesen eltér a körmányváltók többségi véleményétől, viszont kompromisszumokra képtelen, és ez csak egy.


Ez nem elvűség, hanem makacsság, ostobaság, ami egy hatpárti koalíció esetén, ahol ő kb. kakukktojás, elég nagy luxus.

2021. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

" legjobban kereső 1% jövedelme kiteszi az ország összjövedelmének 17%-át."


Na pont ez az az 1% aki soha de soha nem fog adózni!

2021. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!