Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az oldal nagyon félrevezető...

Ez az oldal nagyon félrevezető a Gyurcsány fóbiával kapcsolatban? Mégis jó döntés lenne Dobrev Klára?

Figyelt kérdés

Ebben a topikban itt nagyon sok a Gyurcsány fóbiás. De az is igaz lehet, hogy itt nagyon sok az erdélyi (lehet fizetett) Fideszes írogató, akik pl. olyan sületlenségeket irkálnak, hogy fél millió alatt már senki nem keres, meg foggal körömmel védik a Fideszt bármilyen hülyeség is amit írnak. De hát, lehet ezért kapják a fizujukat a "honfitársaink".

Na szóval, a lényeg, hogy részükről érthető a Gyurcsány gyűlölet, viszont azt nem értik meg még mindig, hogy annak idején válság volt, és még súlyosabb lett volna ha még be is engedjük a románokat. Ezért döntöttünk így.

Viszont jelenleg az a tényállás, hogy a Fidesznek mindössze 70 embert sikerült 2 hete mozgósítani a Gyurcsány öszödi beszédének 15. évfordulója alkalmából. 70 darab embert! Annak idején amikor a válság volt, több százezres tömeg is tiltakozott. De a magyarok már ennyire elfelejtették és/vagy utólag belátták, hogy helyesen cselekedett Gyurcsány abban a helyzetben, abban a világválságban és utólag már nem tűnik rossz politikusnak, sőt, Orbánhoz képest nagyon jó.

Szóval akkor a valóság, és az itteni kommentek végletesen eltérnek? A valóságban közel sincs már Gyurcsány fóbia? Mondom, összesen 70 ember vett részt a Stop Gyurcsány tüntetésen.



2021. szept. 30. 04:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

#10 "ukránok" akkor jönnek dolgozni és oda ahol nem találnak helyettük magyar munkavállalót. Külföldieknek munkavállalási engedély kell és csak akkor kapnak ha munkaerő hiány van azon a területen abban a munkakörben.

MAGYAROK jöhetnek Ukrajna területéről dolgozni ha akarnak, mert ők magyar állampolgárok és ott dolgoznak ahol akarnak.

Nyilván van oka annak hogy őket veszik fel és nem azokat akik közelebb laknak. Nálunk is volt egy idősebb ember sok éve a gázszolgáltató egyik alvállalkozójánál. Úgy dolgozott mint mellette a brigád tagja együtt összesen. Nem volt véletlen hogy őt alkalmazták, a munkája volt az oka.

2021. szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
10-es a környéken több cégnél van ilyen, mert a magyarok nem jönnek. Pár éve az egyik autóiparnak alá dolgozó cég Mexikóból hozott be varrónőket pár hónapra (halál komoly, ott is végeznek gyártást) mert képtelenek voltak helyben találni.
2021. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Lenne ember, mennek is magyarok oda. Csak amikor szembesulnek ezzel a helyzettel, lelepnek gyorsan. Nem csodálom. Ugyanazert a munkaert egy kulfoldi miert kap tobbet???
2021. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon jó döntés az a banda, ami már egyszer majdnem tönkrevágta az országot.
2021. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Az Egyesült Államok nyilvántartása szerint Gyurcsány Ferenc volt az egyik az európai országok közül aki a legjobban kezelte ezt a komplex válságot ami kialakult. Mert nálunk nem csak pénzügyi válság volt mint máshol, deviza hitel válság is amibe a Fidesz vitte bele az országot 2001-ben. Ezt a fajta komplex válságot kezelte Gyurcsány. Nem véletlenül hívták a Harvard Egyetemre is tanítani, annyira szakszerű volt.

A Gyurcsány fóbia iszonyú buta hiszti. De mondom, ezen az oldalon főleg a románok terjesztik. A magyarországi echte magyarok körében már totál sületlenség ezzel kampányolni, mert még az ElkXrtuk filmre sem vevő a kutya sem. Nem véletlenül.

2021. szept. 30. 07:38
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Bajnai "kezelte" a válságot. De tudjuk, hogy ti gyurcsányisták nem az éles elmétekről vagytok híresek.
2021. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#10 Igaz de már jó pár év eltelt az említett időszak óta. Teljes más helyzet van. Az ukránok nem helyettünk dolgoznak hanem azért hozzák őket mert magyar nincs elég. Nem keresnek többet mint a magyarok. A magyaroknak ha messze lakik ugyan úgy van biztosítva szállás. Az én munkahelyem rég bezárhatott volna ha nem hoznsk ukránokat pedig egy nem is rosszul fizető cég. Jobb lenne magyarokkal dolgoznibde ha egyszer nem jönnek akkor ez van
2021. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kérdező nem kiváncsiak a filmre? Te valami időutazó vagy? Tudtommal október 22.-én kezdik vetíteni. A Gyurcsányod meg semmilyen válságot nem kezelt mivel halvány fogalma nem volt mit kellene tennie. Ezért inkább gyáván lemondott. Bsjnai volt aki próbált valami rendet tenni a sz@rkupac közt amit a Feri hátra hagyott. Tudod lehet itt hszudozni de a neten minden megtalálható. És többen át is éltük ezeket az időket
2021. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsany a nemzetközi statisztikákba is a legkartekonyabb politikusként tartják számon.

A "nem csinaltunk semmit 4 evig" mikozben a költsegvetes elszallt az nem tudom milyen vallsag kezeles. Amikor kezelni kellett a reszben általuk okozott vállsagot Gyurcsi lemondott.


Sose jártam Romániába, itthon eltem mindig es pontosan követem az esemenyeket, gazdasagot, tudom hogy eltunk akkor.

Pont ezért nem fogok sose ezekre szavazni.

Az is csak a politikai jatszmak resze, hogy a parlamentbe van a borton helyet. Gyalazat!

2021. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért én még én emlékszek 2010 körül felénk nem vicc 60-70 nettós fizetések voltak Gyurcsány után, hó végén már nem volt mit enniük az embereknek, meg munkanélküliség volt. Ha volt jó szakmád örültél 80-100 nettónak. Tudod, emlékeznek erre soakn, ma meg már minden utcában megy a betonkeverő zajlanak a felújítások fiatalok gyereket vállalnak. Üdv: Keleti régióból
2021. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!