Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nevetségesek ezek a Gyurcsány...

Nevetségesek ezek a Gyurcsány show videók? 26/f

Figyelt kérdés

Szinte hihetetlen hogy milyen féleszű videókat csinálnak.

Ennyi idősen alig ismerem Gyurcsányt, mivel amikor ő kormányozott akkor kisgyerek voltam.

Azt viszont tudom hogy 2006 körül sokkal jobb életem volt, de nem a politika miatt, szerintem értitek.

Nevetséges hogy ősrégi dolgokat hoznak fel, miközben a fiatalok alig tudják ki az a Gyurcsány.



2021. szept. 27. 10:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

Értem, tehát ha te túl fiatal vagy ahhoz, hogy emlékezz a rendszerváltásra, '56-os forradalomra vagy II. világháborúra akkor az nem is volt olyan nagy szám meg el van túlozva és szánalmasak a róluk szóló történelmi feljegyzések.

Ettől persze a politikai propaganda még lehet gáz megvalósítású, de Gyurcsány Ferenc felemlegetésében sajnos semmi nevetséges nincs, az valójában egy nagyon szomorú és keserves pillanata a modern magyar demokráciának. Hidd el, nem pavlovi reflexre rettegnek az emberek egy ilyen alaktól és szavaznak inkább a FIDESZ-re Gyurcsányné helyett. A "Gyurcsánynál minden jobb" az átlag választó számára a rendelkezésre álló tapasztalatok és ismeretek alapján nagyon is racionális választás.

2021. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

11: manapság nem a 56-os forradalom alapján választunk pártot, és nem is a 15 évvel ezelőtti események alapján, hanem a 2010 utáni regnálás alapján.


Fletó, ha ott is lesz, nem ő lesz a vezető, illetve 15 év alatt változhatott is, tanulhatott is a hibáiból, ahogy Orbán is más, mint régen, csak ő éppen demokratából lett autokrata.

2021. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%

Na látod kedves kérdező, mivel te a " valóságban" nem élted meg a Gyurcsány korszakot, legalább tudsz tájékozódni....

Hajrá!!

2021. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

"amikor ő kormányozott akkor kisgyerek voltam."

"2006 körül sokkal jobb életem volt"

Mivel 2006ban még kisgyerek voltál, nem meglepő, hogy jobb életed volt.

2021. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Én láttam már olyan videot, amin Karácsony elbóbiskol erre azt mondja Feri, hogy te csak aludj. Én addig keverem a kártyákat :XD
2021. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Válasz a kérdésedre: kevés a fiatal szavazó, nem lehet velük választást nyerni.

Ezek a reklámok a boomereknek vannak.

Amúgy tv-be is van vagy csak youtube-on?

2021. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16

Tv-ben is 📺

2021. szept. 27. 20:40
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!