Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nevetségesek ezek a Gyurcsány...

Nevetségesek ezek a Gyurcsány show videók? 26/f

Figyelt kérdés

Szinte hihetetlen hogy milyen féleszű videókat csinálnak.

Ennyi idősen alig ismerem Gyurcsányt, mivel amikor ő kormányozott akkor kisgyerek voltam.

Azt viszont tudom hogy 2006 körül sokkal jobb életem volt, de nem a politika miatt, szerintem értitek.

Nevetséges hogy ősrégi dolgokat hoznak fel, miközben a fiatalok alig tudják ki az a Gyurcsány.



2021. szept. 27. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem olyan nevetséges, ha jártas vagy a politikában.
2021. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
63%
Ez röhej, nem nevetség.
2021. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Szánalmas fidernyák vergődés a köbön.

Tele a gatya a választások miatt.

2021. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Majd áprilisban kiderül!
2021. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Azért nagyon gáz, mert így bő fél évvel a választások előtt, nem azzal kampányol a Fidesz, hogy mire lehetünk büszkék, mit értünk el a szinte kompromisszumok nélküli 2/3-os kormányzással, hanem még mindig egy 15 évvel ezelőtti mumussal riogat, úgy hogy nem mellesleg 11 éve Orbán egyik haverja a legfőbb ügyész, szóval ha annyira zavarták volna őket a Gyurcsány-kormány törvénytelenségei, Gyurcsányt már rég börtönbe juttathatták volna. Ehelyett, most mit láthatunk? Gyurcsány Show, Elkxrtuk mozifilm, meg, egy Stop Gyurcsány! aláírás gyűjtés. Okos, értelmes ember megelékszik ennyivel? Mert szerintem nem.
2021. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Lassan az Ellenzéki Összefogás lesz nevetséges!
2021. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
De ha már most így nyomják a Gyurcsány-show-t? Akkor mi lesz a választások előtt? Hova lehet még fokozni a propagandát?
2021. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Ma már az egész politika nevetséges.
2021. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Az mindenesetre az átlagembernek is leesik, hogy ha ilyen agymosással akarják meggyőzni valamiről, akkor ott van hátsó szándék, és ezzel az ellenkező hatás is elképzelhető.
2021. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Az ellenzék évek óta "Orbánozik".
2021. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!