Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális elit cigányellenes...

A liberális elit cigányellenesnek minősítette ezt 6 perces (szerintem) szórakoztató rajzfilmet. Rasszista vagy sem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=LySw9xqaHBw


Szerintem meg az rasszista, aki ennyiből levonja a következtetést, hogy azok a szülők csak cigányok lehetnek. Szerintetek szórakoztató ez a rajzfilm? És rasszizmust véltek felfedezni benne?



2021. szept. 21. 13:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szóval ha valaki egy animációban megmutatja azt, hogy hogyan nő fel minden 3. (?) gyerek Magyarországon, és a valóság nem tetszik a libbantaknak, akkor rasszistának titulálják? Azt megértem, ha szerintük színvonaltalan (bár szerintem nem az), azt is megértem, hogy nem annyira gyereknek való (ezzel egyet is értek), de hogy RASSZISTA lenne? Akkor ezentúl ha a város széli putriba videózok, az is rasszista, vagy egyáltalán oda szabad nézzek, vagy ha meglátom, hogy hogyan él a többségében romák által alkotott közösség, akkor rasszista vagyok, mert látom a valóságot? Vagy erről beszélni sem szabadna?
2021. szept. 24. 18:12
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező elmondom ez hogyan működik a kultúrbalos körökben.

Sok vitát lefojtattam már velük és tényleg van egy ilyen kör akikkel nehéz erről beszélni. Tehát sorrend attól függ hogy mennyire sikerül áttörni azokat a libsi doktrinákat amivel próbálják maszatolni a témát.


Akkor lássuk, íme a lista:


1: Letagadják a problémát, "nincs itt semmi látnivaló"


2:Kisebbségi témában szólasz meg (mármint olyan értelemben hogy nem elsősorban mint áldozat tekintesz rájuk, hanem forszírozni mered hogy "hát izé, azért annak oka van hogy a nyomor és az iskolázatlanság újratermeli magát) akkor egyből megkapod hogy te valaki(kik) ellen úszítasz, kijavítanak mint valami óvodást hogy ilyet biza nem lehet lehet mondani.


3:Ha tovább boncolod a témát akkor ezen a szinten már rasszistának kiáltanak ki.


4: Miután érvekkel cáfoltad és elmegyaráztad hogy miért is nem vagy te rasszista utána esetleg tovább léphetsz erre a harmadik szintre, ami azt jelenti hogy ha van is probléma erről akkor sem szabad beszélni róla mert akkor majd minden rendbejön :) És különben is Orbán és a Fidesz tehet az egészről, hogy több száz éve nem hajlandóak beilleszkedni,a romák a magyart pedig parasztnak hívják, és egy idióta sutyeráknak gondolják aki hajlandó helyettük dolgozni.


5. Ha sikerült eddig eljutnod a vitában akkor gyakorlatilag az lesz részükről a konklúzió hogy többet kell simogatni a kis buksijukat és több pénzt kell nekik osztani.

2021. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A félkövér Arial betűtípustól az animáción a sírás kerülget. Számomra ez fontosabb...
2021. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként egy mese nem lesz attól rasszista, hogy hitelesen mutatja a be a borsodi és nógrádi mindennpaokat. Nem értem mi bajuk van ezzel. A valóság? Jah... Mi lenne, ha akkor a valóság valós problémái ellen küzdenénk, és nem azok ellen, akik hitelesen mutatják be a mindennapokat (ráadásul felnőttek számára).
2021. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!