Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg békés volt ez a...

Tényleg békés volt ez a tüntetés??

Figyelt kérdés

[link]


Most az oldal mindegy szerintem. De itt azért láthatóan a rendőrök élete is tét volt. Itt éles lőfegyvert is használhattak volna már szerintem, hiszen sarokba voltak szorítva és támadták őket. Komolyan ekkor az volt a legnagyobb baj, hogy "szemkilövő gyurcsány"??? Mikor tényleg rongálták a magántulajdonokat is és a rendőrök is veszélyben voltak?? Aki ebben részt vett az szerintem meg is érdemelte. Örüljön, hogy nem éles fegyvert használtak. Politikától független is.

De most tényleg ezt milyen alapon nevezik békés tüntetésnek??? Elég volt végig nézni. Rendőrként el se tudom képzelni milyen lehetett ezt átélni. Akik ott álltak nem hiszem, hogy bíztak abban, hogy ezt túlélik.


2021. szept. 17. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Lósz.rt volt békés, de ettől még a rendőrség iszonyat sok szakmai hibát és utána túlkapást IS elkövetett aminek nagyon sok nézelődő itta meg a levét. Innentől kezdve politikai hovatartozás függvénye ki mit emel ki az eseményekből. A rendbontókat (akik NEM voltak többségben), vagy akik csak rosszkor voltak rossz helyen és kaptak az "áldásból" és a túlkapások áldozatai lettek.
2021. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
"Csak mondom én még éles lőszert engedélyeztem volna." Rohadékok! Lövettél volna a saját állampolgáraidra?! Soha többé baloldali kormányt!
2021. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Ez a székház ostrom, szeptember 18. A budaházi-toroczkai féle csőcselék. A felszerelt rendőröket oda se engedték, hátha lesz valami komoly, az jól jött volna nekik.

Aztán október 23-án szétverték a fideszes tüntetőket. Ők ugyan nem gyújtottak fel tévészékházat meg autókat,de akkor is így döntött valaki.

De aki a nyugatisötétségről tájékozódik, azt megette a fene.

2021. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#12

Még szép. Már nem azért, de azok nem a "sajátjaim" akik ilyenekt megtesznek. A rendőröket tiszteletben kell tartani. Nekik is van családjuk, őket is várják haza. De őket meg kövekkel dobálják, meg molotov koktéllal??

Másik részről az emberek magántulajdonában is kárt tesznek. Azt ki fogja megfizetni?? A biztosító?? Az szét tárná karjait és mondaná, hogy polgári per.

Az ilyen csürhe nem a sajátom. Teljesen mindegy, hogy ellenzéki csinálna ilyet, vagy fideszes.

Vagy neked mi a véleményed?? Ha a te kirakatodat törik be, ha a te boltodat gyújtják fel??

Vagy ha éppen a te fejed dobálnák kővel??

Te mit akarnál olyankor?? Betakargatni őket?? Megmondani, hogy ez nem megoldás??

Elkezdik oszlatni a tömeget és azzal csak jobban hergelődnek. Én lerendeztem volna másképp, kevesebb kárral és a bűnösök felelőssegre vonásával. Teljesen mindegy, hogy most ellenzék vagy fidesz. De aki ilyen agresszív állat az nem való a társadalomba. Egy átlag ember nem tud csak úgy a másik fejéhez köveket csapkodni. Ott bizony bőven volt gond. Bár ezt neked lehet hiába magyarázom. Mert tudod, hogy fidesz és mint anya tigris véded.

2021. szept. 17. 13:20
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

14/

Rohadék. Ezt Kopácsi Sándor se tette meg, pedig akkor a forradalmárok lőttek is!

2021. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Még mindig nem fogod fel, hogy összemosol különböző eseményeket, tüntetőket? Vagy szándékosan jatszod a hülyét?
2021. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

#16!


Nagyomn jól tudja, hogy két különböző eseményt most össsze. Csak próbál ugyanúgy megtéveszteni, mint a nyugatisötétség c. szennyportál.

Folytatják a hagyományaika: Hazudnak reggel...

2021. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%

Egyrészt nem volt békés, másrészt abban a politikai légkörben egy ilyen tüntetésen senki nem lepődött meg.


Harmadrészt, később épp a Fidesz rótta fel Gyurcsánynak, hogy miért nem éles lőszerrel lövetett a tömegbe.

2021. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14:

Igen, az teljesen igaz, hogy ilyen esetben hiába volt biztosítása az üzlettulajdonosnak, nem fog fizetni a biztosító. Erre egyszerűen nem lehet biztosítást kötni!

2021. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!