Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az LMP-rőL?

Mi a véleményetek az LMP-rőL?

Figyelt kérdés
Jó fej naiv vegák vagy SZDSZ 2?
2010. aug. 31. 06:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%
Naiv hippik. Legalábbis annak próbálnak kinézni. Egyetemisták akik azt hiszik, meg bírnának alapítani egy spanyolviaszgyárat.
2010. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmi jó... szerintem is SZDSZ 2.0 ...
2010. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az LMP egy rossz vicc.
2010. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
LMP=liberális marhák pártja
2010. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ja, és sok köztük a göndör, sötét hajú, vagy németes nevű figura, ami furcsa.


Látszik mennyire képben vagy a zsidókkal.Egy igaz, hithű zsidó soha nem csatlakozna olyan párthoz, amely tele van melegekkel, számukra ez utálatos bűn.

Dehát ezt a legkönnyebb mindenért a zsidókat hibáztatni...

Visszatérve a kérdésre, az LMPben van néhány figyelemre méltó ötlet,javaslat, de ettől függetlenünl nem tudom támogatni őket.Én egy liberális ember vagyok, de ettől még léteznek számomra erkölcsök.Hazánkab az a baj,hogy aki a liberális szót hallja rögtön az SZDSZ vagy az LMP jut eszébe.sajnos nekünk magyroknak nincs egy igazi liberális pártunk, aki meg tudná különböztetni a szabadságot és a szabadosságot.

2010. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez milyen már, hogy a nagy környezetvédők megveszik a kellő számú kopogtatócédulát. Valami itt nagyon sántít.
2010. szept. 8. 12:57
 17/19 Cirmos kandúr ***** válasza:
a b.zik pártja, am a zsidesz is adott nekik kopogtatókat
2010. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tudod mit takar az LMP rövidítés?

Likud Magyarország Párt


Egyébként a lezüllött és széthullott SZDSZ utódpártja...

2010. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nemnyert Lehet más a politika
2010. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!