Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány éves vagy, és kire fogsz...

Hány éves vagy, és kire fogsz szavazni 2022-ben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 12:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%
MKKP vagy érvénytelen szavazás. Ha a szar és a fos között választhatok a menüről, akkor inkább nem kérek ebédet.
2021. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
Tehát akkor inkább éhenhalsz?
2021. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%
Koplalok :)
2021. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt nem így fogom fel, ez inkább egy csúszda, ahol megállíthatatlanul mész lefele és ha elágazáshoz érsz, akkor döntened kell, hiszen valamerre tovább kell csúsznod. Olyan nincs, hogy nem döntesz. Ha sodródsz, az is döntés.

Na ilyen egy választás is.

2021. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
9%
14es vagyok, 11es példájára reagálva, ez egy olyan étlap, ahol lehet, hogy kétféle menü van, de ha te nem választasz, akkor majd más választ helyetted és ugyanúgy étel kerül eléd, amibe neked 0 beleszólásod volt. :) ilyen egy választás.
2021. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
ebben a formaban es igy felteve ez a kerdes erosen fideszznyik szagu
2021. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

#15: Eddig se volt beleszólásom: akire szavaztam nem nyert, jelenleg pedig az ellenzékben nem lehet semmit sem csinálni a parlamentben. Egyesek elvannak, mint a befőtt a magas fizetésükkel, mások ott tépik a szájukat, de semmit se érnek el vele.

A parlamenten kívül kellene inkább dolgozniuk, hogy több szavazatot szerezzenek. Az MKKP-re való szavazás azt jelzi, hogy a jelenlegi paletta nem frankó.

De még lehet, hogy addig meggondolom magam, meglátjuk mennyire szedi össze magát az "összefogás".

2021. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
23%
17es, mert a beleszólás azon múlik, hogy ki nyert? Tehát aki a Fideszre szavazott, akkor annak volt beleszólása, mert a Fidesz nyert, aki meg másra és nem azok nyertek, akkor nincs beleszólás? Ez a legkártékonyabb hozzáállás, mert ha mindenki ezt hiszi, aki nem megy el szavazni, akkor sosem fog elég szavazatot szedni az ellenzék, gondoljunk már bele.
2021. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#18: Egy szóval sem mondtam, hogy nem megyek el szavazni! Én csak azt állítom, hogy - így utólag - nem volt semmi beleszólásom abba a szavazatommal, hogy milyen törvények születtek, csak a szenvedőjük vagyok.
2021. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

szereny vdelemenyem szerint a szavazas -(vagy el se....nincs ertelme)-szigoruan MAGANUGY!! foleg hogy kire ill kikre adok voksot!!

ehhez senkinek semmi koze!!

39N

2021. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!