Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány éves vagy, és kire fogsz...

Hány éves vagy, és kire fogsz szavazni 2022-ben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 12:30
A kérdező szavazást indított:
25 alatti vagyok, és a kormányra fogok szavazni
25 alatti vagyok, és az ellenzéki összefogásra fogok szavazni
25 alatti vagyok, és a Mi Hazánkra fogok szavazni
25 és 40 közötti vagyok, és a kormányra fogok szavazni
25 és 40 közötti vagyok, és az ellenzéki összefogásra fogok szavazni
25 és 40 közötti vagyok, és a Mi Hazánkra fogok szavazni
40 fölötti vagyok, és a kormányra fogok szavazni
40 fölötti vagyok, és az ellenzéki összefogásra fogok szavazni
40 fölötti vagyok, és a Mi Hazánkra fogok szavazni
Nem fogok elmenni szavazni
68 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Aki 25 év alatti és a kormányra szavaz, annak milyen típusú agybetegsége van vagy mit szív?
2021. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
24%
24 éves vagyok és a Fideszre fogok szavazni. Soha nem volt még ilyen jó kormánya Magyarországnak. A Fidesz maga a remény, amely megmutatta a fényt az alagút végén. A Fidesz maga a dicsőség és a szépség.
2021. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért az itt válaszadók nem az országos átlagot jelzik.
2021. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

2es, te vagy troll vagy, ami esetben nem méltatlak válaszra.

Vagy ha nem vagy troll, akkor egy igazi kártevő vagy és csákánnyal gyógyítanám a fejfájásod.

De ilyeneket leírni még csak viccből is, beteg agyra vall. Szégyellem, hogy ilyen emberek vannak ebben az országban.

2021. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Én a Fideszre szavazom de tény hogy sok mindent nem így kellene csinálniuk, viszont az ellenzékkel kapcsolatban még szkeptikusabb vagyok.
2021. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%

48 éves vagyok. A Fideszre szavazok....én ugyanis konkrétan a saját bőrömön tapasztaltam meg A Böszme ámokfutását 2004-2009 között.

SOHA többé nem kérek belőle.

2021. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
6os, mert az nem fáj, amit Mészáros Lőrinc csinál? Konkrétan olyan hülye, mint a seggem, de a lóvét ellopja. Ő nem fogja soha bevallani, hogy lopott, sőt még neki fog feljebb állni. Böszme úr legalább elmondta. Volt benne tisztesség. Amúgy rajtad is látszik, hogy a Fidesz a MAI NAPIG Gyurcsány "szelleméből" él. De egyébként ezért se legyen Gyurcsány újra, mert Gyurcsány után narancsliget jön. :)
2021. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%

31 éves vagyok és a Fideszre fogok szavazni.


Irónikusan azért, mert a kedvenc országaim az USA és Nagy-Britannia, és fáj, hogy az utóbbi 30 évben hogy megőrültek a sok LMBT, BLM, és SJW miatt.


Úgyérzem, a Fidesz tartja fent jelenleg a legjobban a nyugati világ aranykorának a 80-as éveknek a kultúráját, társadalmát jelenleg, Orbán olyan, mint egy Ronald Reagan-Margaret Thatcher kombó.


Eljön még az a nap, amikor a mostani USA meg UK egyre inkább tönkremegy a polkorrektség miatt és akkor mi leszünk a példa nekik arra, hogy hogyan kormányozzák vissza az országukat normálisabb vizekre.

2021. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%

Én pénzbüntetést adnék annak, aki nem megy el szavazni.

Emberek, (elvileg...) felnőtt, felelősségteljes emberek vagytok, akik felelősek a saját sorsukért és lesz*rjátok, ha meg kéne nyilatkozni erről. Szégyen szerintem. Erre nem indok a "nem érdekel a politika" típusú maszlag.

2021. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
#9 Ha érdemes lenne vele foglalkozni akkor talán elmennének. Mindét oldal által csak gyerekes civakodás megy (Parizer, Soros, O1G, Gyurcsány stb). Itt már rég nem normális ügyekről van szó hanem csak egymás kiröhögéséről és egymás elleni uszításról (lásd PestiTV). Nem meglepő, hogy sokan nem kérnek ebből.
2021. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!