Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki melegként havi 8,7...

Ha valaki melegként havi 8,7 millió Ft-ot keres Orbán Viktor kritikájából mint Gyulyás Márton, akkor kijelenthető, hogy itthon a melegek el vannak nyomva?

Figyelt kérdés

Forrás a Patreonról: havi $29,079 x 302 (dollár mai árfolyama) = 8781858 HUF


Tudom persze, hogy stáb költségei stb., de most tegyük félre a mesét, hogy ő ebből nem él meg nagyon jól.



2021. aug. 2. 05:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

7: annyira nem láttam közelről, hogy konkrétan saját vállalkozásom van, történetesen szintén média-közeli. És nagyon jól tudom, hogy mennyibe kerül egy stáb, namost annyiba pont nem, amennyit és amilyen műsort ő havonta legyárt.


Amúgy gratulálok, mert a kérdés lényege senkinek nem esett le: nem az a baj, hogy megél valaki abból, ha jó csinál valamit, hanem az, hogy ezt nagyon nagy valószínűséggel nem az adakozó kedvű magánemberek dobják össze neki, hanem politikai körök, kamuprofilokról.

2021. aug. 7. 07:20
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezt pont adakozó kedvű magánemberek dobják össze neki, mivel színvonalas amit csinál. Én pl nagyon szívesen támogatom/ vásárolok tőle tartalmat.

A poltikai körök meg kamu profilok amiről írsz az inkább a fidesz közeli propagandistákra lehet igaz.

Kiváncsi vagyok hogyan élne meg piaci alapon egy Magyar Hírlap vagy egy Vadhajtások vagy a Pesti Tv.

2021. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ha lenne minimális agyad, megnéznél más, hasonló feliratkozószámmal rendelkező youtubereket és mellé tennéd a partizánt.


Kis segítség:


ZShowtime: 168 ezer feliratkozó

Partizán: 180 ezer feliratkozó


ZShowtime: 65 patron

Partizán: 4,609 patron


Nagyon életszerű a 70-szeres szorzó, valóban!

2021. aug. 7. 14:05
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában nem jelent semmit. Gulyás Marci ismertebb és azt nem csak a feliratkozók számában mérik.

Ezzel nem bizonyítottál semmit sem.

2021. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

De szerintem az alapkérdésed egyébként meg lett válaszolva.

Ezenkívül, hogy mennyit keres Gulyás az meg már legyen neked mindegy. Én mondtam, hogy szivesen támogatom.

2021. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
A személyeskedést pedig mellőzd a továbbiakban arra kérlek meg.
2021. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
15: igazad van. Én is szívesen támogatom az adómból (meg a tiedből) Mészáros Lőrincet, remélem, azzal sincs ugyanígy bajod és ugyanígy mindegy a vagyona.
2021. aug. 7. 17:14
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Azzal van bajom mert az közpénz ami teljesen más. Ne keverd össze a kettőt!
2021. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nem keverem a kettőt, ugyanaz. Mészáros semmit sem lopott el, teljesen törvényes úton szerezte a vagyonát. Pont úgy, ahogyan Márton. Ja, hogy vannak olyan apróságok, mint hogy gyorsabban gazdagodik mint Zuckerberg, vagy hogy "csak" 70-szeres a pénzt a s*gge alá toló ismeretlenek száma, mint egy hasonló nkaliberű youtuberé? Ez csak Mészáros szempontjából érdekes, Mártonnál nem nézünk oda.

Lényeg, hogy van a jó meggazdagodás, meg a rossz meggazdagodás. Ahogy épp az érdekünk kívánja.

2021. aug. 8. 04:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!