Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy most...

Miért van az, hogy most ennyire odavan a fidesz az egykulcsos 16% szjaval?

Figyelt kérdés

Hiszen mellete meg akarják szüntetni az adójóváírást és így mégis az alacsonyabban keresők fognak rosszul járni. oké 2% kevesebb az adó de azt nem tudják visszaigényelni. De akinek eddig 34-36% volt(pontosan nem tudom) az nagyon jól jár vele.

Mikor látjék be az emberek, hogy a fidesz nem a kis és közép embereknek kedvez. Már 2002-ben elegük lett belőlük.


[link]


2010. aug. 28. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A Jobbik minimum kétkulcsos adórendszerbe gondolkozott illetve javasolt mikor vita volt az egykulcsosról.
2010. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"De az is igaz, hogy miért kellene a magas keresetűeknek arányaiban többet fizetniük?"


Mondjuk miért ne? Talán arányosabban dolgozik többet az aki 7 milliót keres havonta annál aki 70ezret? Százszor annyi zsákot hord, vagy napi 800órát dolgozik?? De poénos kedvedben vagy. az a +20% adó nem is kompenzálja.

2010. szept. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ha ez jővőre bejön, akkor engem 16 000 Ft-tól szabadítanak meg havonta körülbelül. Még a 100 000- et se érem el 3 versenyképes szakmával, felsőfókú némettel, ja és 3 műszakba. Remélem kitalálnak valamit. Persze abban is van valami, hogy a többet keresők miért adózzanak többet. Nem tudom mi lesz főleg ha behozzák, hogy csak a gyerekesek kapnak adókedvezményt. Mi lesz így velünk fiatalokkal?!"


Semmi. Ezért nem szabad munkaviszonyt bejelenteni.

2010. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Azért ezt a mindenkit én túlzásnak tartom,mert már minden fidelitas ismerősöm azt mondja, hogy a két kezét törték volna el amikor a viktátorra szavazott! "



Na most ez a választásokkor miért nem jutott eszetekbe??

Én már hetekkel előtte itt mondtam, hogy csak a fideszre ne. Megérdemlitek amit főztetek. Sőt veletek fizettetném ki ami kárt a fidesz okoz a népnek. Megérdemeltek 200%-os adókulcsot, és kényszermunkára hajtanék minden fidesz szavazót, hogy a maradék század ledolgozza.

2010. szept. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Az az érdekes hogy eddig a Fidesz is ellenezte az egy kulcsot mert azt mondták hogy igazságtalan mert a gazdagoknak kedvez.

Akkor most mi van???"



Most???

Most kormányon vannak, nem ellenzékben.

2010. szept. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!