Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van ennek?

Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés
Mi okból kell az államnak a focit támogatni? Normális helyzetben nem úgy lenne, hogy a szurkolók 'éltetik' a ficsúr focistákat?

2021. júl. 14. 21:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Márpedig így van akárhogy is rángatózol.
2021. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Ehhez képest a Puskás bohóc azért igen szép karriert épített ott is, ahol nem tartotta el semmilyen komcsi rendszer.


A foci valóban a nép - ha úgy tetszik a prolik - sportja, aminek megvannak a maga antipatikus vonásai. Az aranycsapat mai napig tartó misztifikálása is tipikus magyar vonás, mint Trianon emlegetése.


Mindezek ellenére a mocskolódásod túlzó, részrehajló és unfair.

2021. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Á ti betegek vagytok mindegyik politikus a hobijábol csinál le nyulást.Ezért kel európsi egyesült államok és talán közös bér is lesz nem segély ami itt van.Meg ha egy balfasz kerül hatalomra akkor nem lesz mindenhol stadión.
2021. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
#33, nem szoktam helyesíráson beszólogatni, de most konkrétan nem értem, mit akartál mondani.
2021. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Sajnálom 34 már 6 éve angliába vagyok úgy volt hogy, csak lakásra gyüjtök de itt maradtam.Arra céloztam jobb ha az eu dőnt mint a magyarok mert ők mimdig rossz vezetőt választanak.Ha egység eu lenne mint Amerikában nem egy alkalmatlan lenne a vezető és végre haza mehetnék.Mert most 160000 minimálbér abbol sajnos nem tudnék meg élni.Ner lovag meg nem vagyok hála az égnek.
2021. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ehhez képest a Puskás bohóc azért igen szép karriert épített ott is, ahol nem tartotta el semmilyen komcsi rendszer."


Az h valaki karriert épített máshol nem jelent semmit.


A tények pedig nem unfair dolgok.

Kultuszt építeni középszerű senkikre igenis visszataszító és fenntartom azt a véleményemet h a futball egy proli szórakozás.

2021. júl. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Az h valaki karriert épített máshol nem jelent semmit"


De. Empirikusan igazolja, hogy valóban különleges volt abban, amit csinált. Puskás a futball korszakos játékosa volt a te véleményedtől függetlenül.


"tények pedig nem unfair dolgok"


A tények nem, csak éppen te nem közöltél egyetlen tényt sem, kizárólag a személyes véleményedet.


"Kultuszt építeni középszerű senkikre igenis visszataszító"


Adott egy csávó, aki túlkorosan és túlsúlyosan a világ legnagyobb klubbjának egyik legnagyobb legendája lesz. Egyrészt mert ennyire kiváló, másrészt mert ennyire alázatos ember volt. Erre te pusztán a futballal szembeni ellenszenved miatt, otthon a kanapé mellől bohócnak nevezed. Na EZ visszataszító, és tipikusan proli dolog.


"fenntartom azt a véleményemet h a futball egy proli szórakozás."


Jogodban áll, csak ne nevezd ténynek. Hozzáteszem, a futball szerintem is proli szórakozás, csak azt nem értem, milyen kisebbrendűségi érzés dolgozik benned, hogy ez neked ennyire fáj.

2021. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Azért Puskásék világhírűek voltak, mert ők igazán jól fociztak! A nagyképű angolok ellen nyertek 6:3-mal! Na ők voltak igazi focisták, nem ezek a mai botlábúak, akiknek a legfontosabb az hogy hogyan áll a hajuk.
2021. júl. 17. 07:20
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

"A tények nem, csak éppen te nem közöltél egyetlen tényt sem, kizárólag a személyes véleményedet."


Az nem a személyes véleményem h sokuk disszidált és az sem h a komcsi éra bohócai voltak...

2021. júl. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
47%
Az, hogy disszidáltak tény. Az, hogy a komcsi éra bohócai voltak abszolút a te személyes értelmezésed.
2021. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!