Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » NS vagy Hungarista?

NS vagy Hungarista?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?
2010. aug. 27. 11:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

Egyik sem.

Számomra az a nyerő ember, aki a problémákat elsősorban gondolkodással próbálja megoldani, tervez, alkot és véghez visz, nem csupán egy szélsőséges eszmét követ, ahol általánosságban utálhat olyanokat, akik személy szerint mit sem ártottak nekik.

Mint mondják, a szeretet az elfogadásban és segítségben rejlik, nem az erőszakban. Ha nincs más mód, hát legyen, de csak akkor lehet valaki tiszta lelkiismerettel szélsőséges hajlamú, ha már mindent megtett korábban a pozitív változásért és megtapasztalta, hogy azok semmit nem értek.

2010. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már kifejtették előttem, de leírom én is: a nemzeti-szocializmus rövidítése az NS. Ennek a magyar (sőt, kárpát-medencei) gyakorlata a Hungarizmus. Német gyakorlata a Hitlerizmus. Érted? Nemzeti-szocializmuson belül van a Hungarizmus. Tehát, minden Hungarista NS, de nem minden NS Hungarista. A kopasz hőzöngő bulinácikat meg ne nevezd NS-eknek, mert nem azok.
2010. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem!
2010. aug. 27. 21:55
 14/15 anonim ***** válasza:
NSZ és a hungarista keveréke. :D
2010. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
˝hungarista˝ vagyok, de abszolut nem náci mert én a magyar királyság híve vagyunk
2011. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!