Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a liberális...

Egyetértesz a liberális hülyeséggel, hogy az vagy aminek vallod magad?

Figyelt kérdés

Haveroméknál az egész városban kb 30-40 ember vallotta magát cigánynak (vagy a fele az), azt akkor most valaki a szájukba adta, hogy kisebbségi önkormányzat mennyire jó, így többen is indultak. az eredmény az, hogy ez a 30-40 ember egymásra szavazhat majd. vicces nem?


A másik kérdés, vajon miért takarózik egy ember rasszizmussal meg megkülönböztetéssel, ha egyszer hivatalosan ő nem vallja magát cigánynak?


2010. aug. 25. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Igen. Én az USA elnökének vallom magam, szal Obama pakolhat is az Ovális Irodából, fél hatkor megy a gépem Washingtonba.

Kb. ennyi a reális alapja az "az vagyok aminek vallom magam" dolognak.

2010. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
listából választhatsz, hogy milyen kisebbségű vagy. (cigány, bolgár szeb, stb...)
2010. aug. 25. 15:29
 3/10 A kérdező kommentje:
jah és minden évben változtathatsz, azaz ebben az évben bolgár vagy, jövőre cigány leszel, utána magyar.
2010. aug. 25. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Rendben van, akkor ezek szerint mostantól Petőfi nem magyar, ugyanis anyja szerb, apja szlovák...
2010. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva, utolsó: anyja volt szlovák, apja volt szerb. A lényegen ez nem változtat: igenis tessék kivenni az ált. isk. tananyagból a "Magyar vagyok" c. Petőfi-verset, ugyanis Petőfi nem volt magyar. :P
2010. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

petőfi is nyilatkozhatna, hogy milyen kisebbséghez tartozik, ha élne. te nem mondhatod meg. te magadróül nyilatkozhatsz.


nem teljesen értitek miről beszélek.


egy városban 30 ember vallja magát cigánynak, utána ez a 30 ember megszavazza a kisebbségi önkormányzatot, azaz plusz melót generálnak, és gondolom pénzzel is jár nekik az egész, illetve döntésbeleszólással. 30-40 darab szavazatból. Mert ugyebár rájuk csak a kisebbség szavazhat. a hivatalos helyi kisebbség.

2010. aug. 25. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

15:24

Ergo én nem lehetek buddhista, mert annak születni kell? Ugye érzed, hogy hülyeséget beszélsz. A magyarság fejben dől el, mint a vallás is, ez is amolyan hit.

Mellesleg a Petőfis válaszolóval értek egyet.

2010. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

"Egyetértesz a liberális hülyeséggel, hogy az vagy aminek vallod magad?"


Nem. Nem vagyok nemzetellenes liberális áruló, hanem igazhitű jobbikos vagyok és csak azt tekintem magyarnak, (bocs: Magyarnak), akinek 20-30 generációig visszamenőleg minden őse magyar.


Ennek megfelelően Petőfi szlovák/szerb, Széchenyi német, Zrínyi horvát, a Hunyadiak románok, sőt, Vona (Zazrivecz) Gábor is tót.


Nincs egy magyar se. Így jó?

2010. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15:47


"gondolom pénzzel is jár nekik az egész"


Az ország összes cigány kisebbségi önkormányzata pl. összesen 225 M Ft-ot kapott. Egyéb cigány kisebbségi intézmények 73M Ft-ot. Jelentéktelen összegekről van szó.


Ez egy akkora városban, ahol 30-40 cigány él, néhány százezer forint nagyságrendű támogatásokat jelent vagy annyit sem. Elvileg ezt a kisebbségi kultúrával összefüggő rendezvényekre, intézményekre kellene költeni. Ha korruptak és hazaviszik a pénzt, akkor leváltják őket. Természetesen léteznek visszaélések, de nem olyan nagyságrendben, ami indokolná a rendszer megszüntetését.


"illetve döntésbeleszólással."


Igen, a saját ügyeikbe "szólhatnak bele" a kisebbségek. Hallatlan.

2010. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

08-25 17:32

Itt most hol volt szó vallásról? Te beszélsz hülyeségeket.

2010. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!