Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek errőlaz uj...

Mi a véleményetek errőlaz uj a gyerekeseknek járó szja javaslatról hogy egy osszegben visszakapnank a 2021 és befizetést a választás előtt?

Figyelt kérdés

Én eddig inkább kritikus voltam a fideszel szemben de végre valami ami a kis munkás 1-2 gyerekes emberen is segít nemcsak a kozeposztalyon vagy a 3 gyerekeseknek.


Ahogy számoltam nekem ez az új javaslat ha összejön kb 400 e Ft lenne

Nyilván a választás miatt idozitenek február környékére de ennyi pénznel nem nagyon zavarna

Nyilván a fideszre szavaznek.

ha ez megvalósulna éljen sokáig Viktor király!



2021. jún. 9. 15:05
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Szeretem a gyerekem de ami jár az jár fizetem az adókat tisztességgel nevelem a gyerekem a törvényeket betartom úgy érzem ezt az államnak honoralni kéne azokkal szemben akik csak önmaguknak élnek és a társadalom számára kevésbé fontosak pont ez miatt.


Hisz belőlük nem lesz jövő Magyarországa mert élnek 70-80 évet és meghalnak.

Nehogy már azt kéne támogatni akinek nincs gyereke?

Fiatalokat támogatják 24 év alatt ez szerintem is jó többet gyermektelenek esetén nehogy már.

2021. jún. 9. 19:54
 22/36 anonim ***** válasza:
38%

Miért hiszed azt, hogy sokan szülnek ide?

Már neharagudj, de a születő gyerekek legalább fele, jó ha 8 általánost ki fogja járni.

2021. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Ugyan már miért ne lehetne ide szülni?

Téged is megszült és engem is megszült valaki sokal szarabb országok is vannak és sokkal rosszabb helyzetben is volt már ez az ország

Emlékezünk mennyi vért és keserűt nyelt ez a nemzet.


Ha meg a sötét bőrűekre gondolsz hogy teleszulik az országot és nem integralodnak elég gyorsan igazad van ez is egy létező probléma de most azért ne legyen gyerekem mert erre még nem találtak megoldást ?


Dolgozni meg 8 általánosal is lehet hiába a nagy technikai haladás meg ott nem tartunk hogy minden automatikus legyen.

Romáknal is dolgozik a férfi általában manapság legalabis ahol van betanított munka.

A nők nemdolgoznak náluk.

2021. jún. 9. 21:25
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű szavazatvásárlás...


Ha milliárdokat kapnék,akkor sem szavaznék a fityiszre...

2021. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Elvileg most olvastam 800 e Ft ig lesz a határ amit vissza lehet igényelni


Én meg nemis tudom rendesen kihasználni Max 500 e amit esetleg visszaigényelhetek majd

Asszonyom nemdolgozik meg szóval nem a legjobb hatásfokkal de azért mégis jól fog ez jönni

2021. jún. 9. 21:54
 26/36 anonim ***** válasza:
54%

Szóval eladod magad.


Évente 100e

Ekkora inflációval, jó ha évi 70e t fog érni a pénzed.

Durva azért ez, eladod a lelked, hogy tönkre vágják a gyermekeid jövőjét...


Remelem nem bánod meg a döntésed, mert ha igen magadat okolhatod.


Eladtad egy garasért a gyermekeid jövőjét.

2021. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 MolotovPunk ***** válasza:
56%
Továbbra is mondom,ez jó kampányfogás.Semmi más.Ráadásul 2022 év elejétől lépne életbe,tehát választások előtt nem sokkal.Aztán győzne a fityesz a választásokon és elképzelhető,hogy utána nem sokkal később meg is szüntetnék hamar.
2021. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Az biztos hogy ez csak egyszeri alkalom és biztos csak a választás miatt csináljak.ez nyilvánvaló


De azért ez nagy ajándék kíváncsi leszek milyen népszerű lesz a fidesz ezután ha ki is fizetik.

2-3 millió szavazó amúgy is rájuk szavazna lehet szereznek meg 1 milliót vagy félmilliót majd kiderul

2021. jún. 9. 22:43
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sose értem, attól hogy egyszer kifizetnek, miért szavaznal a Fideszre?
2021. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Mert ha most ilyet adnak lehet 4 év múlva is kapunk xd


Amúgy összesíteni kell mit tudna adni az ellenzék és mit a fidesz aztán mérlegelni mi lenne a jobb.

2021. jún. 10. 11:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!