Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek errőlaz uj...

Mi a véleményetek errőlaz uj a gyerekeseknek járó szja javaslatról hogy egy osszegben visszakapnank a 2021 és befizetést a választás előtt?

Figyelt kérdés

Én eddig inkább kritikus voltam a fideszel szemben de végre valami ami a kis munkás 1-2 gyerekes emberen is segít nemcsak a kozeposztalyon vagy a 3 gyerekeseknek.


Ahogy számoltam nekem ez az új javaslat ha összejön kb 400 e Ft lenne

Nyilván a választás miatt idozitenek február környékére de ennyi pénznel nem nagyon zavarna

Nyilván a fideszre szavaznek.

ha ez megvalósulna éljen sokáig Viktor király!



2021. jún. 9. 15:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
57%

Első körben azt várom, hogy megreformálják kicsit az oktatást és olyan primitív emberek, akik 10 mondatot nem bírnak leírni normálisan magyarul, azok ne is szavazhassanak. Ha az alapvető nyelvtanhoz hülye valaki, vajon mit ért meg a gazdaságból?


Igen, ez neked szól kérdező. Ilyet leírni pl. hogy "munkalyuk" :D 8 általánosod azért van?

2021. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
51%
Kissé kései, így igazságtalan a bejelentés. Már június van. Még ha a mai nap folyamán neki is állunk bőszen kefélni, akkor se lesz meg a gyerek 2022 elejére.
2021. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Érettségim is igaz helyesirasbol fel voltam mentve diszgrafiaval

De amúgy megérted az írásom akor még miért kell ezen problémazni ilyen dolgokon nem hivatalos helyen vagyunk

2021. jún. 9. 17:41
 14/36 MolotovPunk ***** válasza:
66%
Közeledik a választás,kellenek a nagy ígéretek.Egyébként mi van azokkal,akiknek nincs gyereke,azok semmi támogatást nem kapnának?Nagyon diszkriminatív lenne ez így.Főleg,hogy ők is tisztességes adófizető emberek.Arról nem is beszélve,hogy ezt az osztogatást vajon mennyire bírná a magyar állam?Nőne az államadósság.
2021. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszek a kivételezésekben. Sokunknak esélye sincs a nőknél, nem hogy gyereket vállalni.
2021. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

akinek nincs gyereke ti bárhol dolgozhatok bármit csinálhatok jóval több a lehetosegetek. elmehetek külföldre vagy szallasos munkákra ,nagyobb eséllyel tanulhattok karriert epithetek.


El se tudjátok képzelni hogy a gyermekfelügyelet 24 órás megoldása 2 embernek de még mamak papák segítségével is mekkora feladat és akor még dolgozal 8 órát felelj meg a fonokeidnek is.


Teljesen jól van ez így ahogy akarják. amúgy is kevés amit szülőként 1-2 gyerekre kapunk 3 rá már igen megoldott a probléma magasabb csp nagy adókedvezmény stb de mi 1 gyerekre kapunk 10 e adókedvezményt és 12500 Ft családi pótlékot és ennyi.

2021. jún. 9. 19:14
 17/36 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, most komoly, hogy te szaporodtál?


Nekem is van gyerekem, mégse értek egyet a kezdeményezésükkel, tök jogosan van már ki a töke a gyerekteleneknek azzal, hogy tőlük vonnak el pénzt. Nem is adnék ilyen nagycsaládos támogatásokat, ami most van.


A te döntésed volt, hogy gyereket vállalsz, nem? Én se sírok, miért nem kapok még pluszp3nzt, hanem megdolgozok érte, javaslom, próbáld ki te is.

2021. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
De a gyerekeink fogják fizetni az adót ha mi nem leszünk az államnak a gyerekek befektetés és sokal többet fog befizetni mégha csak 30-40 évet dolgozik mint amit rakolt az állam.nagysagrendekel szóval ez üzleti alapon is megéri az államnak
2021. jún. 9. 19:28
 19/36 anonim ***** válasza:

18

Hány gyereked van? CSP-ből élsz?

2021. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Undorító ahogy a gyerekeidről beszélsz, mintha valami haszontárgyak lennének.


Egyáltalán miért lett gyermeketek?

Eszembe nem jutna kár csak így gondolni rájuk, hogy BÁRKI tartozik nekem azért hogy nekem Ők vannak.

2021. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!